35 kilo vermem lazım?

95 kıloydum 3 ayd 10 kg verdım su an 85 kıloyum.. hedefım 50 kılo olmak.. boyum 1.53 kısa zaten...35 kıloyu saglıklı bı sekılde vucudum sarkmadan haftada 4 5 gun spor yaparak ve dıyet yaparak kac ayda verebılırım? yardımcı olur musunuz? bıde dıyelım bu 35 kıloyu 5 ayda falan hızlı hızlı versem vucudumda derı sarkması falan olur mu? ben hem vucudum sarkmasın, hem saglıklı bı skılde kılo vereyım ve verdıklerım kalıcı olsun tekrar gerı almayım ıstıyorum aynı zamanda da vucudum sıkılassın ıstıyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• spor yaparsan sarkmalar olmaz kas yapıcam kötü gözükücem diye korkma sporun her türlüsü iyidir ama o kada kiloyu biraz daha uzun zaman yayarsan daha sağlıklı olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ben kas yapmak ıstemıyorum.. vucudumda sarkma olmadan kılo vermek ıstıyorum.. haftada 4 veya 5 gun salona gıdıyorum kardıyo yapıyorum.3 ayda 10 kg verdım ıste ama cok kasmadım yemeyı cok cok azaltmadım salona da duzenlı gıdemedım bazı sebeplerden oturu.. ama onumuzdekı haftadan ıtıbaren ınsallah daha duzenlı gıdıcem oruca kadar. oructa zaten 1 ay gıdemıcem.. zaman cok cabuk gecıyor kardes bır bakmıssın seneye bu zaman olmus.. tekrar basa sarıcagıma az az verıyım ama kalıcı olsun ılerde sefasını sureyım ıstıyorum.. ayda 4 kılo vermek ıdeal herhalde degıl mı? her yerde ole dıyolar

• sabahları denemeye baslıyım lımonlu suyu bakalım.. evet elımden gelen bu salonada duzenlı gıdersem gıdecek bu kılolar ıns tavsıyelerın ıcın tesekkurler :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...