Arkadaşlar sizce Trabzon'da olan Fenerbahçe'ye silahlı saldırıyı ne derece kınıyorsunuz?

Arkadaşlar sizce Trabzon'da olan Fenerbahçe'ye silahlı saldırıyı ne derece kınıyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• esefle kınıyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoşuma gitti

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç kınamıyorum, normal karşıladım
    neden mi? bu futbol. fanatik olmak bu kadar saçma bir şey. bu yüzden takım tutmuyorum. insanları bir hiç uğruna bir taraftan yana olmaya yöneltiyorlar. sebepsizce. sonra futbol aşktır. he...

0|0
    0|0
    • futbol aşktır kardeş Trabzon'da insanlar futbol'la uyanıp futbol'la kalkıyolar ancak senin şampiyonlugun hiç ugruna gidiyosa elinden alınıyosa senin ölümün de bir hiç ugruna olur !

• Emin olun ki bunu bir TRABZONLU yapmamistir. Bende bir TS li olarak bu olayın bizimkilerin yaptığıni düşünmüyorum. Trabzonda pkk binasi acilmadi diye pkk nin Trabzon sitesinden size oyle bisi yapicazki bize bina actirmamak neymis goruceksiniz herkes sizi terorist ilan edicek diye bir paylasim var bundada pkk nin parmaginin oldugunu düşünüyorum.

0|0
    0|1
    • o kadar kolay olacağını sanmıyorum ama dediğin gibi öyle de olabilir neden olmasın seçimde geliyo ki tam karıştırma içerisin de olabilirler

• Emin olun bizimkiler yapsaydi o arabadan sağ cikamazlardi bu isin icinde bir komplo var haydi hayırlısı

• Umrumda değil

0|0
    0|0
  • Bu ne FB si ne TS si nede gs sinin olayıdır. bu ortak bir sorundur. o aracın içindeki kişi veya kişilerin çocukları hanımları anneleri yani kısaca aileleri var. Bir kişinin ölmesi değil tüm insanlığın ölmesi demektir o an... Bir insani katleden tüm insanlığı katletmiştir... Düşünsenize öyle bir durumun olmasını dünyada adın ne hale gelir Türkiye de şu oldu bu oldu falan filan insanlık karşısında resul Rusva olursun... Bunu yapan insanların insanlık vede kişilik dersleri eksiktir hatta kişilikleri oturmamış çömelmiştir...

1|0
    0|0
  • Futbol a siyaseti alet edenler, siyaset ten güç bulup sağa sola mafya vari hakaret edenler yüzünden oldu, ülkeyi bütünleştirici bir etkinlik olmasına rağmen, cahil birilerini etkileyen popülist leri, olayı gerçekleştirenleri kınıyorum

1|0
    0|1
Yükleniyor...