Cumhuriyetimizin 89.yıldönümü kutlu olsun. Sizce yapılan Cumhuriyet yürüyüşleri yasaklanmalı mı?

Her yıl Cumhurıyet Bayramında kargaşa çıkıyor ve yapılan törenlere siviller alınmıyor bu bir saygısızlık değilde nedir sizce? Bu ülkenin vatandaşları mükemmel bir yönetimin Cumhuriyetin kurulmasının yıl dönümünü kutlamayı haketmıyormu.?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkenin adı Türkiye Cumhuriyeti'dir. Ve bunu değil Tayyip Amerika gelse değiştiremez. İşte o kadar!

1|0
    0|0
    • Türkiye Cumhuriyeti Türkiye Cumhuriyeti olarak kalmalı.

• Kesinlikle katılıyorum. İmam hatip nedir ya? İnsanları neden dine zorluyorlar? Hani dinde zorlama yoktu? Bunların hepsi yobaz. Ama dediğim gibi ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar bu ülke Türkiye Cumhuriyeti olarak kalacak Türkiye Cemiyeti olarak değil.

• Aynen katılıyorum.

Erkekler Ne Diyor 9

• Cumhuriyet yürüyüşleri doğası gereği izin alınıp yapılan yürüyüşler değildir.

Hiç kimsenin gücü bunu engellemeye yetmeyecek.

En azından ben İstiklalde olacağım.

1|0
    0|0
  • böyle bir zihniyetin ürünü olan kişilerin verdiği kararlar üzerine yorum yapma gereği bile duymuyorum

1|0
    0|0
  • Yasaklanıcakmış felan filan zart zurt açıkça söylüyorum s2me takmıyorum çunku yasaklarını s2klemıyorum,yarın gidiyorum bağdata katılıyorum o kadar,akşamda boğazda izlerim gösterileri kimine batıyorsa bu yuruyusler.

1|0
    0|0
    • Resmen engellemek ıstıyorlar bıde bu kışıler valı bakan bılmemne yanı...yazık başka bşey demıyorum.

• Engellemek istesinler dediğim gibi yarın bak gör kımse takmıcak şeyıne.

• Cumhuriyet lağvedilsin, padişahlık gelsin, o da peygamber olsun...

Kamış ses verince 'Ney' oldum sanır.

İp gerilince 'Yay' oldum sanır.

Sarayda oturmakla 'Padişah' olmaz kişi.

Aptal ata binince 'BEY' oldum sanır.

0|0
    0|0
  • hakedip haketmeme meselesi değil bu bana göre hertürlü gidip cumhuriyetin kuruluşunu coşkuyla kutlarız ellerinden geleni yapsınlar.dertleri başka dertleri...

1|0
    0|0
  • terbiyesizlik. çok katılım olursa hiçbirşeyi yasaklayamazlar. üsküdar taraflarında 400 kişilik bir parti heyeti olunca tıkır tıkır bugün resmi törende çelenklerini koymuşlar, zibil gibi polis olmasına rağmen hiç müdahale edememişler ama mesela gelen bilgilere göre taksim vb yerlerde izin vermemiş tosbağalar. rezillik.

böyle şeyler oldukça bu ülkeden gitmek istiyorum çok ciddiyim rezillik, tiksinç zihniyet

1|0
    0|0
    • Haksızlık ya resmen engellıyorlar kutlama yapmayı ... Adeta unutulsun ıstıyorlar gıbı. Bugün törene gittim siviller alınmıyor kıdemınız olması gerekıyor dediler çıkardılar resmen.

• Küfür edılmıycek gıbıde değil ordada herkes saydırdı yanı.. neyse cevap ıcın teşekkürler

• soru için de teşekkürler.

• Kesinlikle Yasaklanmamalı Kutlanmalı Olaylar Olsa Bile .

1|0
    0|0
  • insanlar hak ettiği şekilde yönetilir.

kimisi böyle istemedi ama çoğu insan böyle istemiş demekki

0|0
    0|0
    • Hak ettiği şekildemi yönetilir.Kim istemiş böyle yönetilmeyi ben merak ediyorum açıkcası.

• böylesini hak etmediyse ne diye başımızda ? sen vermedin o vermedi kim verdi ? açık olan bişey var hoşlarına gidiyor ki bunlar başımızda.

• bayramlar yasaklanamaz bence bugün biri çıkıp kurban bayramını yasaklasa olur mu olmaz kendine yapılmasını istemiyeceğin bir şeyi yapmamak lazım

0|0
    0|0
    • Çoğu şey yavaş yavaş değiştiriliyor ama...

• insanlar böyle tepkisiz kalmaya devam ederse daha çok şey değişir

• Tepkisiz kalmıyor insanlar bugün birçoğu tepki verdiği için parmaklıklar arkasını boyladı. Dışarda şeriatçiler kol geziyor ama.

Kızlar Ne Diyor 1

• tek kelimeyle rezillik ! bu insanları başımıza getirenler utansın !

1|0
    0|0
Yükleniyor...