CLA Kullanırken yapılan spor çok mu ağır olmalı?

selam arkadaşlar..
:D şimdi hepiniz böyle şeyler kullanma adam gibi az ye spor yap zayıflarsın diyeceksiniz :D
ama siz genede biliyorsanız cevap verinnnnnn lütfen... :D
CLA kullanmayı düşünüyorum. Kullanırken en az haftada 3 gün spor yapılmalı diyor doğal olarak... :D merak ettiğim sporun çok ağır olması gerekiyor mu yoksa sadece 1 - 2 saatlik tempolu yürüyüşler ve sağlıklı beslenme yeterli olacak mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 30 dk tempolu antreman yapman 1 saat yürüyüşten daha iyidir yap yakmak istyosan kalp rtimini yükseltmelisin vucudu zorlamassan dusuk tempoda yağ yakımı daha az olur bu sebeple kosu yapman daha etkili sonuc verir kosuyuda hızlandırarak yavaşlayarak tempolu olmasına özen göstermelisinki vucut şaşaırsın bunu yaparken bir buçuk dk düşük tempo 30 snye depar şeklinde 8 tur yapman yani 16 dkya tekabul eder ilk 5 dk cok hafif tempoyla ısınma kosusu son 5 dk da hafif tempo düşürüerek kosu sona kalan 3 dk yürüyüş yaparak bitir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1-2 saatlik tempolu yürüyüş gayet ağırdır zaten hatta 1 saati geçme yani, ama yağ yakmak istiyorsan cla'dan ziyade l-carnitin al, cla daha çok iştah kapamaya yönelik bir üründür

0|0
    0|0
    • L-carnitin'i spordan önce içiyordum ancak aldığımda fazla kalori harcamam gereken sporlar yapmam gerektgini soylediklerinden ona fırsat bulamadım. -yuruyusle olmaz demişlerdi-
      aslında istedgm bölgesel yağlardan kurtulmak, iştahmn azalması, yag yakımının artması...

L-carnitin ile ilgili doğru bilgilerini alırım vallahi :D?

• İlk önce Mercedes sandım:)

0|0
    0|0
  • CLA'dan kastın mercedes değil mi ya? :)

0|0
    0|0
  • Ne az ne cok orta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...