Bir erkek nişanlansanız bile peşinizi bırakmıyorsa ve ailenize kadar rahatsız ediyorsa ne yapardınız?

aynı sınıftasınız ve sürekli karşı karşıyasınız bi türlü anlamıyor önünüze çıkıyor ve sizi öldürmekle tehdit ediyorsa ve aradan 3 ay geçtikten sonra hala evlenip evlenmediğinizi soruyorsa ne yapardınız?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• bence o belasını arıyor...adli ve hukiki yönden hakkınızı aramanızı öneririrm...mutlaka size bir zararı ve kötülüğü olacaktır...siz vakit kaybetmeden tehditlerini ciddiye alarak polis ve c. savcılığına şikayetinizi belirterek,suç duyurusunda bulunmanızı tavsiye ederim...

vakit kaybetmeyin ve tehditlerini delillendirmeye bakın...bu bir telefon ile video kaydı olur veya ondan korkup çekinmeyecek şahısların şahitliği olur...

hiç bir deliliniz olmasa bile yinede suç duyurusunda bulunun ki; ileride elinizi güçlendirsin, sizi haklı duruma getirsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir an önce önlem al,savcılığa başvur..fatmagülün suçu ne?

0|0
    0|0
  • Hiç korkma Git savcılıga dilekçe ver dag basimi orasi.

0|0
    0|0
  • babama, abime, nişanlıma, polise savcıya beni koruyabilecek ve koruması gereken kim varsa hepsine söylerim.

bu işlerin şakası olmaz kızım. kaç tane kız gördüm kaçırılmaya, kaldırılmaya teşebbüs edilen.

0|0
    0|0
  • kadina siddet ve taciz davalari simdi cok agirlasti

bence sikayette bulunabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben olsam agzini burnunu dagitirdim senin yapman zor sikayet et olmadi abin varsa o halletsin kisa ve net cozum

0|0
    0|0
  • Sen özelden adresini adını soyadını pasla bizim burda bu konularda meydan dayağına girmek isteyen çok olur.

0|0
    0|0
  • acırdım, gençlik işte. olur böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • Taş yokmu oralarda taş.

0|0
    0|0
  • önce ailene söle babana oda polise suç duyurusunda bulunsun acele et başına bir bela gelmeden

0|0
    0|0
  • ben olsam hemen nişanlıma ve aileme söylerim..bu ülkenin polisi var jendermasi var:)

0|0
    0|0
  • Savcılığa giderim.

0|0
    0|0
  • ezik..

0|0
    0|0
  • savcılığa şikayet et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Halen tehdıt var mı ?

Ya aılle buyuklerınden bırı konuşsun ıkna olur çocuk .. ne yapsın gözu kararmış..

0|0
    0|0
  • Savcıya şikayet ederdim gidip derdini orada anlatırdı eğer dahada kaşınıyorsa onun belasını s... dim. Kimki o onu ilgilendiriyor herkes kendi hayatına baksın.

0|0
    0|0
  • savciya dilekce veririm, tehditleri ciddi boyuttaysa koruma talep ederim. eger savci bu istegimi geri cevirirse sehir degistirir insan haklari mahkemesine basvururum.

özgür yasamak benim hakkimsa devlet benim özgürlügümü/can güvenligimi korumak zorundadir.

1|0
    0|0
    • savcılığa şikayet edersem ailesi doğulu olayın kan davasına dönüşeceğini söylüyolar kendisi de 2 yıl hapiste yatarım sonra 20 yıl yatsam da bi önemi olmaz dio yolumu kesiyo iftira atıo babama açma msjlar atıo

• yasadigin ülkede devlet seni korumakla hükümlüdür.

• Polis, savcılık Allah ne verdiyse...

0|0
    0|0
  • ona bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden randevu alırdım.tamam buluşalım orda de çağır götürsünler alsınlar böyle magandaları.

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yapması mümkün değil. Emdiği sütü burnundan getiririm. Kimse benim nişanlımla arama giremez ve tehdit edemez.

0|0
    0|0
  • hemen şikayet et

0|0
    0|0
  • Polise veririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...