Bu videodaki mekik yeni başlayanlar için uygun mu anlayan bir bakabilir mi?

Boynum koptu resmen ya. Açtım videoyu kadınla beraber yaptım ama çok kötü yanma oluyor karnımın üst bölgesinde sizce bu iyimi kötümü? 2 haftadır yarım mekik çekiyordum sadece yan kasları çalıştırmayı bilmiyordum
https://www. youtube. com/watch? v=3S6AOgACYLY

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benim karın kaslarim var hala ayni sirketin koydgn videonun bir dgsgni yapiorm progrmni indrrsen daha gzlleri var yni bslynlar icn uygn olblr ama her hareketten 3x10 yeter gttikce cogalt prgrami indrmke istersn karın kası yaz playstore da sari bir logo var adam mekik ckio anlarsn ztn

0|0
    0|0
    • Videodaki kadın setler halinde yapmamış ondan zorlandım heralde 1 keresinde 30 defa mekik çektim acayip yanma oldu. Ayrıca kaç ayda sonuç alınır?

• Kim diyor bunu allahini seversen 😂 bn 9 yasmdan 14 ysima kadar tai boxla ugrastm 14 ysmdan smdiye kadar spor salonlarnda taklyorum eger o yaglar olmasaydi tam tersi kas olmazdi kilon cok guzel full protein al 1 aydan az surede goreceksin belirgenlesecektir ama duzenli yap o hareketleri

• Çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• kullandığım program. şu kadarını diyim sana. orada tüm hareketleri 30ar yapıyor. sen yenisin. 15er yap. göbek varsa tabi yapma bu videodakileri. sana uygun değil. ve bunu sakın her gün yapmak gibi bir hataya düşme. 1 ay boyunca 2 günde bir yap. pazartesi çarşamba cuma günleri olsun haftalık programın. sonraki ay sayıları 30a çıkarırsın. 1 ay daha yapıp seviye 2 videosu var. her ay bir seviye arttırırsın kardeşim :))

0|0
    0|0
    • Ben kadının yaptığının aynısını yaptım setler halinde yapmamış 1x30 yapmış ondan yanma oldu heralde

• alışırsın kardeş :))

• Yan karın zaten kullanılmayan kas olduğu için ham. Hareketler güzel lakin set sayılarını düşük tutmanı tavsiye ederim. Karın kasları çok kolay gelişen kaslardır. Fakat yağ tabakası yüzünden belli olmaya bilir. Yağ varken karnı fazla kaslandırırsan yağı ileri iterek göbekli bile görünmene sebep olabilir :D

0|0
    0|0
    • Bu yağ tabakası derken göbektenmi bahsediyorsunuz eğer ondan bahsediyorsanız bende göbek yok teşekkür ederim bu arada

• Şu dediğin yağları ileri itme olayu doğru karnımın iki bölgesinde şiş duran 2 yağ baloncuğu var resmen kaslar ittirince saçma bir görüntü oldu

• Aç kalman vücudun şekle sokmanı zorlaştırır. Düşük karbonhitratlı sağlıklı şeyler yemelisin istediğin kadar hemde! Tek şart düzenli beslenmen lazım asla aç kalma yalnızca geceleri. Ayrıca hiç karnobhidrat tüketmezsen bu sefer vücudun yağ depolar haftada bir kere dilediğin gibi yemelisin bence. @Yirmiüç23 evet dostum bilinçsiz yapılan hiçbir işten hayır gelmez malesef. Yağ eritmek biraz sıkıntılı bende pek beceremiyorum :D

• adamın canını alır fazla bu yeni başlayanlar için

0|0
    0|0
  • İlk aşamada kaslarda ağrı olur normal yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vücudunu iyi hareket ettiriyosan gayet iyi ve hiç spor yapmıyosan belki biraz ağrı yapabilir ilk zamanlar ama normal alışırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...