Bu çocuğun derdini çözen var mı?

Biyoloji sınıfımda bir çocuk var sürekli sert sert bakıp duruyordu. Geçen koridorda karşılaştık merdivenlerden aşağıya inecekti tesadüfen ben de merdivenlerin yanında duruyordum arkadaşlarımla 3 sn için yavaşladı sert sert baktı sonra da hızlanıp aşağıya indi. Tesadüf bu ya öğretmen oturma yerlerini değiştirdi artık yanımda oturmaya başladı. Fark ediyorum bazen çok rahatsız oluyor sürekli bacaklarını sallıyor falan. Gözünü hep üzerimde hissediyorum!

Aktivite günü vardı arkadaşıyla konuşuyorlardı big bang diye aktiviteye gitmek istiyordu arkadaşı o da yok güzel değil dedi ama ben de atılıp dedim ki ben de ona gidicem. Bir baktım o gün o da ordaydı. Tartışmada beni savunuyordu falan ama çok şaşırdım !

Ne bu çocuğun derdi? :(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlandığını düşünüyorum ama Belli Etmek İstemiyor Gibi.Bacaklarının Titremesini İse Heyecana Bağlıyorum Ben. ve O Tartışmada Bence Senin Dediklerine Değil,Söyleyen Kişi Sen Olduğun İçin Savunma İhtiyacı Duydu.Dikkat edersen İhtiyaç Duydu Diyorum.Yapmak İstesede İstemesede Bunu İhtiyaç Gibi Görüyor.Sen Atak Davransan Konuşurken, Yakından Gözünün İçine Baksan,O Çocuk Heyecandan Yerinde Duramaz,Hemen Etkilenir,Lafı Tam Söyleyemez Heyecandan.Anlayacağın Bi Kaç Taktikle Bile Çocuğu Aşkından Deli Edebilirsin.. ;)

1|1
    0|0
    • hıım :)) teşekkür ederim

• Yok ya kötü biri değil kesinlikle değil sadece bana karşı çözemediğim bir tavrı var Allah sonumuzu hayır etsin :D çok yardımcı oldun sağol

• Rica Ederim.Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana..

Erkekler Ne Diyor 7

• iyi ya senden hoşlanıyor beraber olun

1|0
    0|0
  • Çocuk senden hoşlanıyor mulalla hemde baya kapılmış ne alla mizacı öyle demekki kıza sert bakanlardan çocuk heyacanlı yanında duramıyor sevdalı kız anlamıyormusun mizacı sert ama kör kütük aşık sana .)

0|0
    0|0
    • ne yapayım peki ? derdini söylesin o da rahatlasın ben de rahatlayım böyle gerginlik olmuyor iyi değil

• %90 aşık hem de kör kütük aşık.

• peki öyleyse de açılması için ne yapabilirim ? artık bitsin istiyorum bu gerginlik kim bilir kaç sene aynı masayı paylaşacağız

• twiligt ı fazla izlemişsin

1|0
    0|0
  • Demekki platonik takılıyor biraz muhabbet et aç çocuğuda oda sana derdini anlatsın ;)

0|0
    0|0
  • sert bi sevişme planları yapıyor olabilir :) sexi kastetmiyorum yanlış anlama :D

0|0
    0|0
    • naasıl yani

• öyle bayanlar varki başörtülü normal kadınlara bakmayı kesersin (başörtülü dediysem normal kıyafetkli) sendeki durumda böyle illa açık giymene gerek yok

• başıma hiç gelmedi şimdiye kadar gelsin de istemem etrafta o kadar hayal olmak isteyen kız varken bize sıra gelmez diye düşünüyordum ben

• merdivenden aşağı inerken senin eteğinin altına bakıyor olmasın sakın

0|0
    0|0
    • etek giysem tamam da kısa asla hele okulda hiç

• doğru kadınlar birbirine daha çok kötülük yapıyor bence

• evet öyle ..

• ah canım ya o senden hoşlanıyordur da utanıp çekiniyordur, kendini kontrol edemiyordur senin yanında. belki çocuğun bakışları öyledir,farkında değildir sert baktığının. Biraz yardımcı ol sen de çocukcağıza

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şey bu nedense bana ergen filmlerinden birini anımsattı neydi o ya vampirrli biişeydii ondada buna benzer bişey oluyodu .harcadığım zamana değmemişti

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • ben çözemedim ya sen

0|0
    0|0
    • ben de çözemedim ondan soruyorum

• azcik buyusun sende sutunu ic

0|0
    0|0