Artık konuşmuyoruz... Aklım çok karışık yardımınıza ihtiyacım var...

sevgilim ile ayrı şehirlerdeyiz.. 21 yaşında.. annesi bu yıl için ona son şans verip dershaneye yazdırdı.. bu süre zarfında da oğlunun hayatında birinin olmasını istemiyor..annesi ayrılın kendini derslerine ver demiş.. sevgilim ise ayrılmam sadece bir süre ara veririz demiş.. herneyse ara verdik.. öyle ara sıra konuşuyorduk.. annesi tekrar konuşmuş bununla.. tel pc herşey yasaklayacağım böylece kendini derslerine vereceksin demiş ve telini elinden aldı.. sevgilim ise annesine bu yıl karşı gelemeyeceğini kendisi için o kadar para harcadığını vs.. gibi şeyler söyledi. bir yandan empati kuruyorum kadında haklı oğlunun son şansını değerlendirememesinden korktuğu için böyle yapıyor ama yinede bu kadar sert olmasına gerek yoktu diye düşünüyorum.. herneyse sevgilim onu bekleyeceğime dair söz vermemi istedi bende söz verdim..ve artık konuşmuyoruz.. aklım karışık.. bu olanlar sizce mantıklı mı ben şaşkınım ne tepki vereceğimi bilmiyorum.. belkide aylarca onunla konuşamayacağım bilmiyorum ya kalakaldım böyle..siz olsanız ne yapardınız

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Güveniyorsan ve seviyorsan bekle.

0|0
    0|0
    • güvenden yana sıkıntı yok seviyorum da.. sözümü tutup bekleyeceğim ne yapayım:)

• bekle bencede.

Erkekler Ne Diyor 1

• bıraksana ne yapsın para kazanmak istiyorsan birşeylerden feragat edeceksin

0|0
    0|0
    • o ikimizin geleceği için bunu yapmalıyım diyor..öyle işte..

• ya şimdi bir ton yorum yapıcaklar bence sallama tabi daha zenginini bulunca gariban çocuğu şutlicaksınız akıllı bir adamsa bunları iyi bilir ve kimsenin ona yaşattıklarını unutmaz...

• şutlamakla alakası yok.. şutlasaydım yada sevmeseydim şimdiye kadar beklemezdim emin ol ;) ve ona bir söz verdim sözümüde tutup bekleyeceğim tabi ama bu olanlara anlam veremedim hepsi bu..

Kızlar Ne Diyor 5

• saçmalık boşver

0|0
    0|0
    • belkide saçma olduğu için anlam veremiyordurum bilmiyorum..

• çok saçma. ikisini bir arada idare edebilirdi bence. senin desteğinle tabi. bence o kolay olanı seçmiş.

0|0
    0|0
    • bana da öyle geliyor..

• fazla canını sıkma bence zamana bırak. onun bir engelde senden vazgeçebileceğini gördün en azından

• görmeye gördüm de... o ikidebir ikimizin geleceği için bunu yapmak zorundayım kazanıp okuyup ilerde rahat etmek için iyi bir meslek sahibi olmam lazım diyip duruyordu..

• okadar yapılan baskılardan sonra bırak başarı elde etmeyi o çocuk kafayı hepten sıyırır

0|0
    0|0
    • bencede öyle.. keşke annesi de bunun farkına varsa ama nerdee...

• ikinizi bir arada idare edemeyecek kadar aptal mı bu çocuk

0|0
    0|0
    • ona diyecek birşey bırakmadıki annesi.. kuralı koyup aldı elinden teli.. baya baya sert bir kadın galiba..

• 21 yaşında olduğuna emin misin bu çocuğun?

Bir ağzında emziği eksik.

0|0
    0|0
    • 21 yaşında ama kendisini boşverip annesinin sözünü geçerli sayıyor.. ya ben kız olduğum halde annem öyle bişey dese tepki verirdim.. anlayamıyorum

• Cacık olmaz bundan. Salla gitsin.

Yükleniyor...