İkinci bir şans vermiştim onu da kaybetti, ne yapmalıyım?

hayırlı bayramlar arkadaşlar.. bişey danışmak istedim ya lütfen ciddi cevap verin vermek isterseniz..

benm uzun süren bi ilişkim 3 ay önce bitti karşımdakinin yalanını öğrendim, birde verdiği sözü tutmamıştı,

bayramda mesaj atmış , öğrendm ki gayet mutlusun seni takip ettiriyorum, bi erkekle konuşmuşsun attığın adıma dikkat et , bir lafima bakıyor herşey yazdı, sen hala benmsin falan dedi çok şaşırdım sonra konuştuk biraz ben kimseden korkmam beni takip ettirmeye hakkın yok istediğimle konuşurm dedim, ama sonra iyi davranmaya başladı bitanem falan demeye başladı bi kaç gündür mesaj atıyor tekrar birlkte olalım diyor ne yapçam bilmiyorum , ama ona o yalanından sonra eski güvenim kalmadı ..

Kendisi sürekli içki içiyormuş, ben bu kişiye zaten 2. şans vermiştim onuda kaybetti ama biz ayrı şehrlerdeyiz ve orayya gelcem yakında falan diyor ne yapmalıyımm? psikopatlık yapmaya bile kalktı düşünün... abilerim ablalarım akıl verin bana mübarek gün..

Güncellemeler:
bisey söyleyin lütfen :(

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşş..güvenin kaybetmişsen artık hayır bekleme kendinide üzme..tatlı sözler ağızda sakız şimdilerde

1|0
    0|0
    • cok haklısınz birde ayrı sehirlerdeyz güvenmek daha zor oluyor, o güvenimi sarstı simdide yüzüme vurma barısalım diyor, bi yandan da bni takip ettirmiş , hiç bir erkekler konusamazsın dedi hem yüzüme gülüyor hem dehala kıskanıyor cözemedm inanki

• fatiiii ustandan kim yaa tam damardan dokunmussun olaya :)

• :) ustam sağolsun

Erkekler Ne Diyor 2

• bu ilişkiden sonra kaldiğiniz yerden değil kandğiniz yerden devam edersiniz sakin güvenme birkez yapan sürekli yapar

0|0
    0|0
    • haklısın zaten ben zor güvenen biriym

ne bileym sadece onu seviyorum saf gbi

• haklısın ama bu seferde takp ettiriyorm kmseyle konusamazsn diyor, baskalarının canını yaktırma diyor ilk defa böyle konusyor ,

• bana hiç inandirici gelmiyor bu takip ettirme olayi bi arkadaşi görmüştür gidip ona demiştir oda seni tehtid amaçlo böyle birşey demiş olabilr

• buradakilerden pek ciddi bir nasihat olmaz ya

0|0
    0|0
    • szin fikrinz yk mu ..

• ne söyleyebilirm peki .. ya cok kafam karıstı inan

• bence ayrıl bu adamdan

Kızlar Ne Diyor 4

• herkeze değil herkese türkçeyi doğru yazın lütfen.

0|0
    0|0
  • Bir insana şans en fazla 2 kere verılır...3.sansı verır de eger yine üzülürsen ona degıl kendıne kızmalısın...

0|0
    0|0
    • 2. sans vermiştim yine olmadı simdi de barsmak istiyor ama ben artık güvenemiyorum

• ozaman bile bile lades yapilmaz...hata olur en agirindan...

• babana abine varsa kuzenlerine anlat durumu tlf numaranı değiştir sana ulaşabileceği tüm yolları kapa anladığım kadarıyla çift karakterli biri ondan sana zarardan başka bişey gelmez uzak dur

0|0
    0|0
  • bundan bir cacık olmaz bırak

0|0
    0|0
Yükleniyor...