Sevgiliyi mutlu etmenin yolları nelerdir?

her sevgilinin mutlu olabileceği şeyler nedir , mutlu olmanın bi kuralı var mıdır ?

Mutluyuz sevgilimle , ama daha değişik şeyler arıyorum .

Konuşurken bile yapılan değişik bir hareker olur telefonla konuşurken diyeceğim bi soru bi söz bi hediye bi yere gitmek olur değişik ne yapabilirim

Güncellemeler:
İkimize da LTBden kareli kırmızı gömlek aldım .

Gelin ve damatlıklı tuzluk aldım :) Tadı tuzumuz daim olsun :))

Bir de beşiktaşlı anahtarlık ve kupa orjinal .
Gömleklerimizi giydikkk ikimizde . çok beğendi 10 numara oldu sevgiline dedi . Kim beğendiyse gömleği dedim seni seviyorum dedi . Beni düüşünüyor sevgilim dedi arkadaşlarna cafede bana gömlek almış nasıl filan diye sordu . mutlu oldğu belliydi :D

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ona hediye almalısın. Hediye onu mutlu edecektir.

0|0
    0|0
    • ne mesela ..

Ben ankaradan kardeşime beşiktaşlı bi bardak ve beşiktaş yazılı bi anahtarlık getirttim orjinal .

Erkekler sever takımının eşyalarını diye düşündüm .

• parfüm, kol düğmesi ve saat alabilirsin.

• geçende saat aldım .

Erkekler Ne Diyor 6

• birbirinize lakaplar bulup cocuk taklıtı yapın hep cocuk gıbı konusun emın ol cok sırın olucaksınız :))

0|0
    0|0
  • itiraf oyunu oynayın bence.. ama ilk o başlayacak.. hayata dair herşey olabilir.. hiç kimsenin daha önce bilmediği ve hep sizde kaldığı şeyleri..

0|0
    0|0
  • kendin ol oda seni böyle sevecektir o zaman mutlu olursunuz..

0|0
    0|0
    • mutluyuz ki bşz zaten . değişik şeyler arıyorum .. değişik birşeyler yaptığımda sürprizlerden hoşlanıyor .

• öp kokla sarıl ilgi göster el emegi birşeyler yap ilgisini çek farklı oldugunu hissettir bla bla

• el emegi bi kutu hazırlamıştım daha önceden ..

• allah bozmasın

0|0
    0|0
  • birçok yolu var denemek gerek

0|0
    0|0
  • ilişkiye girin emin ol ki çok mutlu olacaktır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seviş onunla ;)

1|0