Gelin super bir soru sorucam simdi hshshs?

Gelin super  bir  soru sorucam simdi hshshs?

Bu ikiside sporla oluyo mesela ama farkli biri cok daha kalin ve kaba digeri daha ince ve fit duruyo kalin olan incelebilirmi ve aradaki farkin sebebi neee?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Senindemi kasları yok etmek gibi bir amacın var

0|0
    0|0
    • Bende kas degil yag var bence 😂 bide bileklerim ince sanirim calissam inceltebilirim ama hangi hareketleri yapicagimi bilmiyorum

• Yok benim yag oldugu icin spor yapinca alttaki gibi olmasin diye korkuyorum acikcasiii seninki neden oyle oldu

• Benimki kosmaktan

Erkekler Ne Diyor 2

• Vücut genetiği tabiki işin bir parçası ama 2'sinin çalışma amaçları birbirinden farklı. Farkı oluşturan en önemli unsur bu.

0|0
    0|0
    • Ben ince olana sahip olmak icin nasil egzersizler yapmaliyim mesela

• Doğal yollarla bu işi yürüyüp kararında kardiyo ile antrenman gerekli. Hareketlerde 8-12 tekrar arası yapmak ve son tekrarları zar zor çıkartmak kısacası zorlamak gerekli. Doğru beslenme işin anahtarı.2. resimdekinden kaçınmak içinse esneme hareketleri büyük bir pay tutuyor bu işte. Mutlaka yapılmalı.

• tamamda yapı meseleSi. Bacaklar genelde incelmez. Çok kaslıysa bacakların. 1 sene falan oturman lazm kaslar gitsin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ego olmasın ama benim bacaklarım çok ince o da yüzme, basktebol, voleybol sağolsun. Squat yapabilirsin evde hem bacak hemde popo için iyi :))

0|0
    0|0
  • Kalın olan zaten vücut yapısı öyle. Baksana bilekleri dahi çok kalın. Birde fazla abartmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...