Spor çantamda neler olmalı?

Eveeeet pazartesiden itibaren spora başlıyorum :) artık çok sıkıldım eve gel ye yat iç yat vs. vakit geçiricek hemde formumu koricak en iyi yol diye düşünüyorum :) pekiiii çantamda neler olmalı? özellikle kızlar?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Su şişesi, kulaklık, saçını bağlamak için lastik, serinlemek için havlu, spor salonunda duş alcaksan duş jeli, şampuan, terlik vs.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Havlu, sporda giyilecek temiz ayakkabı, su, yedek çorap, giyilecek kıyafetler.

1|0
    0|0
  • yedek iç çamaşırı ayakkabı (spor için) havlu suluk deodorant agırlık eldivenine gerek yok şimdilik ve spora giyicegin kıyafetler

1|0
    0|0
  • Su, havlu, tişört, spor ayakkabı

1|0
    0|0
  • havlu kesinlikle olmalı su olmalı ikinci bir giyisi olmalı terlediğinde değiştirebileceğin bu kadar

1|0
    0|0
  • havlu

1|0
    0|0
  • duş için havlu el yüz için terleyince kullanmak için havlu matara spor kıyafetlerin şampuan duş jeli terlik spor ayakkabı tarak kulaklık ve diğerleri :)

1|0
    0|0
  • İlk spor sutyeni almalısın

1|0
    0|0
  • Deodorant, yedek çorap, havlu :)

1|0
    0|0
  • Parfüm, iç giysi :))

1|0
    0|0
  • 10 tane 2 kglik dambil
    1 havlu (taşırken terini silersin)
    2 çift ayakkabı
    2 üst alt elbise
    1 paket sigara
    Yarim kilo yimeh
    5 litrelik su
    2 tüp biber gazı (sapiklara filan sikarsin)
    1 tanede ensur koy cantaya yeter. En hafifinden çanta hazırlamayı öğretim sana

0|0
    0|0
  • arkadaş biz sigara içmeye vakit bulamıyoz siz boş durmadan ne yapacagınızı şaşırdınız sizin hiç işiniz gücünüz okulunuz yok yav gahın gidin kıskandım l*n :)

0|0
    0|0
  • Yürüşe mi spor salonuna mı gideceksin?

0|0
    0|0
    • salon

• teşekkürler :)

• Rica ederim kulaklık unutmuşum mutlaka al ;)

• soru da yazamıyosun +1 olunca:((

0|0
    0|0
  • Su ter havlusu banyo havlusu ayakkabi şampuan corap atlet spor üstü altı felan bu kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• su havlu atlet..

1|0
    0|0
  • cogi seyi soylemisler, kulakliguni ve suyunu unutma en onemlileri

1|0
    0|0
Yükleniyor...