Gençler bu sönmeyen kas muhabbeti nedir Allah aşkına yok 1 sene çalışacam ondan sonra kaslarım sönmeyecek böyle bir şey var mı?

Bana biraz saçma geldi sizin görüşleriniz nelerdir ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bildiğim kadarnı söyleyim. kas sönmeme olayı diye birşey yoktur. Sadece uzun süreli korunulabilen kas grubu vardır ki bunalr doğal uzun süreli yapılan kaslardır. Ancak hızlı bir şekilde yapılan kasın kaybıda hızlı olur (steroid vs).
    Bir yıl çalışıp bıraktıgında spo yapmadıgnı varsayarsak kasların su kaybına ugradıgı ve artık gelişmesi için alışık oldugu şiddeti görmedigi için (aşırı kan pompalanmadıgı için ) sertligini ve hacimli görünüşü her geçen gün kaybedicektir. Taa ki sen tekrar başlayana kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben 1 senedir spor yapan biriydim kaza gecirdim elimden spora gidemiyorum şu an 5 ay oldu yani kaslar bayağı küçüldü senin yani benim vucudum alışmış yemeye spora gittigim zaman gibi şimdi sporada gidemedim icin yag yapıyor var kaslar kapaniyor malesfki böyle yani öyle bise yok 1 sene gittikten sonra hep oyle kalacak diye bişey yok

0|0
    0|0
  • çalışılmayan her kas grubu zaman içinde hacim kaybedecektir eğer beslenmeni de düzgün yapmazsan x2 olur kaybın, kısacası sporu bıraktıktan sonra kaslar ilk başladığın zamanki kadar olmasa bile bir hali hacim kaybeder aylar içinde

0|0
    0|0
  • olursa guzel olmazsa ne dıycen

0|0
    0|0
Yükleniyor...