Hoşlandığınız bir çocuk var ama suratı mahkeme duvarı gibi. Kızlar... Bu durumda ne yapardınız?

Hoşlandığınız bir çocuk var , çocukta yakışıklı.Ama suratı hep mahkeme duvarı gibi :D Cool tiplerin surat ifadeleri nasıl olur aynen öyle.. Bu çocukla gidip tanışırmıydınız ? Yoksa çekinirmiydiniz ?

Not : Bu çocuk sınıfınızdan biri.

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• ben ufaktan ufaktan konuşmaya çalışırdım, bazı insanların mizacı öyle olabilir, soğuk durabilirler.. eğer konuştukça yakın durduğunu, konuşmaktan sıkılmadığını farkedersem konuşmaya devam ederdim

0|2
    0|0
    • gerçekten böyle mi yaparsın ? çünkü burda böyle diyip reel de yapmıyan çok insan varda :)

• yok ya ben yaparım, biraz rahatımdır :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Hoşlandığım kişiyle konuşmaya benden hoşlandığına dair işaretler aldığımda karar veririm , yoksa oralı bile olmam ...

0|0
    0|0
    • Mesela şöyle bir işaret alsan , sınıftaki hiç bir kıza bakmıyor , kimseyle ilgilenmiyor.Sadece sana bakıyor , gözlerini senden alamıyor.Bu sence işaret midir ? İlk adımı atar mısın yani ?

• Ne diyim helal kız o zaman gerçekten böyle diyebilirsen helal valla :D Senin gibisi zor bulunur :D

• Gökten zembille indim diyorum da kimse inanmıyor ... :))

• suratsız insan çekilmez, cool olmak soğuk nevale olmak mıdır ki...

0|0
    0|0
  • sanmıyorum gidip tanışacağımı:S hatta ilgilenmiyormuş gibi de yapıp böylelikle dikkatini çekebilirdim :)

0|0
    0|0
    • ilgilenmiyomuş gibi yapıp afedersin nah dikkatini çekersin :D en azından benim için böyle :D ben bi kıza bakcam ve o kız bana bakmıcak :D ona bakmayı orda keserim ztn :D

• ha senin için öyledir tabi benim düşüncem bu ilgilenmeme konusunda da insanın çekicide olması gerekiyor hani dikkat çekebilmek için .. sende böle şeyler yoksa o zaman açıkça diyim sen vazgeç bu bakışma işlerinden :D git direk söle sen ona şansını dene ne diyim belki olur:D

• çok çekici bir insanımdır her kız bakar bakar durur :D:D dermişim... :D

• uzak dururum ..

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman ilk adımı atmazdım ama bu tip erkekler daha çekicidir bana göre. Cıvık, kikirdek bir erkeğe göre hele ki.

0|1
    0|0
    • Genelde kızlar cıvık , kikirdek erkeklere gülerler.Onları eğlendirir bu tip erkekler ama kızlar böyle erkeklerle sevgili olur mu onu merak etmişimdir ?

Bu arada niye ilk adımı atmıyosun hem kendin söylüyosun bu tip erkekler hep daha çekici gelmiştir bana diye.

• İlk adımı sen atınca büyük bir çoğunluk bunu antipatik karşılıyor en azından kızlar arasında bile böyle bir duruma düşersin mutlaka. Kendini ağırdan satan kız her zaman daha değerlidir yok böyle bir şey olmasın kimse bu gerçek var kadının doğasından beklenen bu hatta. Civik erkekler evet daha güldürür falan ama kadınsı bir durum olduğundan hemcinsinle eğlendiğin gibi bir durumdur aşık olunacak erkek efendi usturuplu nerde nasıl davranmasını bilen erkek olmalıdır.

Erkekler Ne Diyor 2

• kadınlar fazla cıvık erkeklerden hoşlanmaz öyle sürekli espri yapayım maymunluk yapayım gidipo onla bunla tanışayım cart curt bunlardan hazetmezler. hazeden vardır ama genelde böyledir.soğuk cool erkekler birde konuşmayı biliyorsa, karizmatik bulunur.

0|0
    0|0
    • benim arkadaş çok cıvık , tüm herkesi güldüryo ama :) bu durumdan şikayetçi olan var mı dersen ara sıra gerçekten bayıyor ama öyle çok şikayetçi olan yok , ha bide şu var bi kız buna sevgili gözüyle bakar mı bilemicem , sen söyle bakar mı ?

• asmana gerek yok suratını, çekiniyor da olabilir benim başıma da gelmişti senin yanına yaklaşamıyordum terslersin diye demişti biri.

• bu durum benimde başıma geldi :D:DD o yüzden açtımya bu konuyu çekinyolar mı diye :D:D Çekinyolar gerçekten de olamıyom ki güler yüzlü napim , doğuştan coolluk var :D

• ben de öyleydim gelmediler ... bne de gitmedim.sonuç dımdızlak ortada kaldım.

0|0
    0|0
    • Kardeşim saol ya moralimin içine ettin eyvallah :D

Yükleniyor...