Böyle bir kıza bakar mıydınız? ( özellikle erkekler cevaplasın.)

1 buçuk yıllık bir ilişkiniz oldu. o kişiden öncede birileriyl çıktınız ama dalgasına sevmediniz. o kişi isizin ilk aşkınız sayılır diyelim. Düşünebileceğiniz iyi kötü herşeyi yaşadınız . Yüzük taktı size siz de geri çevirmeden yüzüğü parmağınıza taktınız. zamanında. ne yaşadığımızı ne olduğumuzu bütün mahalle biliyor. Ailelerimizde sizi biliyor. Ama sonunda anlaşamayıp biribirimizi anlayamyıp ayrıldıNız.kız ilişki düzelsi,n diye herşleyi yaptı . Öyle bir aşk yaşadınız ve o kadar çok birbirinizi üzdünüz ki herkes anlatınca VAY BEE diyebiliyor.araştırmaya kalktığınızda herkes sizi anlatabiliyor. Ancak siz gelecekte ne olacağınızı düşünmeden hareket ettiniz. Cinsel anlamda aşkı bahane edip çoğu şeyi de o çocukla yaşadınız. Ama hala kızsınız. kızlığınız gitmedi.Ve ondan uzakta bir şehire gidip eski sevgilinizi daha doğrusu zamanında sevdiğim adam dedğiniz o kişiyi unutabilecdeğinizi düşündünüz.. ve gerçekten o kişiyi geçmişte bırakmya karar verdiniz . Çünkü o siz olmadan mutlu.düşünün ki hepiniz insansınız ve aşık olmak istiyorsunuz. Hoşlandığınız erkekler oluyor ama hiçbirine yaklaşamıyorsunuz size geçmişinizden dolayı bakmyacaklarını düşünüyorsunuz. Hoşlandığını söyleyen erkekler oluyor . Sizde herşeyi boşverip ona geçmişinizi anlatıyorsunuz ? Söylermsiniz? Geçmişnizi anlatmaya cesaret ederminiz ? yada geçmişi böyle olan bir kızı ister misiniz?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer o kız geçmişin unutmuşsa ama gerçekten unutmuşsa hatırlayınca bir ah çekmeyecekse ve kafasından tamamıyla sildiyse no problem.

0|0
    0|0
    • Konuyu her açıdan en ince ayrıntısıyla değerlendirelim istiyorum o yüzden size bir soru yoneltiyorum. Farzedelim ki kız unutmuş eski sevgilsini ve sizden hoşlanıyor, size aşık olmaya başlıyor, başta da size geçmişini ağlayarak anlattı ama bunun nedeni sizi kaybetmekten korkması. Bu kıza inanırmıydınız ?

Bi de farzedelim kızın ailesi çocuğunda yaşadığı yerde yaşıyor ve kız o şehre gitmek zorunda çocukta kzın başkasıyla iişkisi olduğunu öğrendi kızı rahat bırakmıyor :D o zaman ne yaprdınız ?

• anlatcam hakkımda ne düşünürse ne derse desin kimsenin duygularıyla oynayamam . buna hakkım yok.

• Evet herşeyi anlat ona. Zaten seni çok seviyorsa problem olmadığını göreceksin, eğer problem ederse de demek ki o kdr sevmemiştir seni.

Erkekler Ne Diyor 14

• eski eskiden kalmış böyle yaparak kendini kabullendirmeyemi çalışıyosun nedir.bırak oldugun gibi yaşa.nasıl kızlarvar hayret ya.

0|0
    0|0
    • konu benle ilgili değil ben genel konuşuyum :)

• Düşünüyorum kardeşim yaa :( suratımı astırmayın benimmm :( hıhhh

• asacak bişey yok.takma boşver

• istemem ben kıskanç adamım sevgilisi olmuş olabilir ama o kadar yakınlaşma olmaz.

0|0
    0|0
  • Ben isterim!eger sevıyorsam benden oncesi asla onemlı degıldır!bekaretı bosverın defalarca ılıskıye gırmıs bıle olsa bana ne!ben onu sevmısım ve sevıyorum!gerısı hıkaye!ama benden sonrası onemlıdır!sadakat beklerım cunku ben cok sadık bır Erkegim!

0|0
    0|0
    • Ya ben bir şeyi merak ediyorum gerçekten böyle düşünen erkekelr hala var mı yaa .( ben yoktur diye zannediyordum. Belki de bu yaşadığım yerden kaynaklanıyomuş :( ne diyelim karmasar olmıyım :D

• Merak etme zaman ıcınde guwenırsın!ama ılk once bulusalım!Ayakların Guzel Mi?

• :D ayaklarımdan sananeee :D:D niyett eblli klasik türk abaza erkeği işte napcaksın :D

• emin ol her gün aynı gün değildir yani her insan bugün farklı kalkar yarın farklı kalkar oyüzden geçmiş geçmişte kalmıştır bitmiştr eğer kişide o defteri kafasında tamamen kapadıysa bu iş bitmiştr

0|0
    0|0
  • geçmişim anlatırıp iyisinide kötüsünüde, korkmadan.. böyle bir kızı istemem daha önce aynı tarzda bir kız istedim ..aldatıldım

0|0
    0|0
    • N e diyelim o kzın şerefsizliğymiş o zaman ? Birni tam unutmadan neden başkasıyla çıkmış ki ? benim bahsettiğim kız tipi zamanında deli gibi aşık olduğu çocuğu unutmuş kız tipi osrumu bi de böyle düşünüp bana yardımcı olursanız sevinirim.

• hee yanii yorum sadece dalga amaçlıı :D

• ortada dalga geçilecek bir durum yokki.. ben buyum :)

• geçmiş geçmişte kaldı...

0|0
    0|0
    • acaba çoğu erkek böyle mi düşünüyordur yoksa altaki arkadaşın atıığı yorum gib mi düşünüyordur ?

• adı üzerinde. geçmiş, geride kalmıştır.

0|0
    0|0
  • Kişi DÜRÜSTLÜÜ kadar İNSANDIR.

0|0
    0|0
    • yani kız size geçmişini siz kıza teklif ettikten hemen sonra anlatsa o kız hakkında ne düşünürsünüz? o kıza insan mı dersiniz?

• Anlıyorum demek ki böyle bir durumda teklif alır almaz herşeyi anlatmk gerekiyormuş :)

• anlıyorum :)

• bu kadar çok uzun yazi yazip hiç düzgün birşeyler anlatamayan bir kızı istemem

0|0
    0|0
    • Anlayan anlıyor kardeş :)

• tamam bak şimd bir kızımız bir eski sevvgilimiz bir de bizden hoşlanan çocuk var. Kız eski sevgilisiyle her konuda çok şey yaşamış cinsellik konusu da buna dahil.Ama ayrılmışlar ve üzewrinden 2 3 yıl zaman geçmiş ve kız eski sevgilisini kafasında bitirmiş. Bu kıza çıkma teklifi geliyor hoşlandığı çocuktan kız ds çocuktan hoşlanıyor ya onu üzmemek için en başta geçmişinde yaşadığı herşeyi anlatıyor cinsel olrak ta yaşadığı herşeyi anltıyor. Sen bu kızı kabul edermiydin ?

• kabul ederdim.baştan dürüstçe söylemesi bence çok güzel bir özellik

• ben istemezdim çünkü geçmişinde çok şey yaşamış unutması bi ömrün yarısı sürer bu sürede çok fazla..

0|0
    0|0
  • ben bu kadar uzun yazan kıza bakmam

0|0
    0|0
  • öyle kızları ayarlaması daha kolay.ama bodozlama dalmayıcan sabırla bekleyecen.

0|0
    0|0
    • ne biliyim erkekler geçmişi çok sorun edebiliyor yani :D Erkeklerin naptığı belli olmuyorr :D

• hala anlayamadım :D

• tamam boşver o zaman.senin anlamamn daha iyi :D kısmetini tepersin.

• dalgasına derken ?

0|0
    0|0
    • yani kız daha önce 1 - 2 kişiyle çıkmış ama onlarla öylesine çıkmış , ilişkileri 1 -2 haftalık sürmüş diyelim.Kız şu anlattığım eski sevgilisine deli gibi aşık olmuş ama ondan da ayrılmış :S Ama kız şu size aşık olduğunu söylüyor ve geçmişi size anlatıyor ama onu unutmuş o kız hakkında ne düşünürdünüz?

• he sen artış var diyosun şimdi oldu işte yani ben 23 yaşındayım bu yaşıma kadar öyle şeyler gelmedi başıma ama kanaatımce pek iyi düşünmezdim

• what dedin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben kaybetmek pahasına da olsam gerçeği ,geçmişi anlatırım

0|0
    0|0
    • Ben de anlatırım zaten eğer bir ilşiki başlayacaksa anlatılmalı ama sadece fikir almya çalışıyoRUm yanlış düşünüp düşünmedğim konusunda karar verebilmek için :)

• hemen anlatmak daha mantıklı sende kendini çok kaptırmamış olursun hem zaman geçerse iki tarafta birbine bağlanabilir

• doğru söylüysun .

Yükleniyor...