Bu kupona yorum istiyorum canlar?

Düzenli olarak oynadığım doğrudur:) sizde bir yorum yaparsanız sevinirim http://hizliresim. com/ogP3O2

Güncellemeler:
İddiayı bilip bilmediğimle alakalı yorum atan ya da mesaj yazanlar skora kadar iyi tahminlerim var elbet zamanında.. http://hizliresim.com/rQBM71 Burada bilip bilmememi tartışmak için açmadım konuyu yorum istedik sadece abartmayın! Ha birde o bilmeyen arkadaşlara haftalık tüyo veririm isterlerse bende kıyak ☺️
Kuponumuzda tekten yattı hayırlı olsun
http://hizliresim.com/VV5Q2q

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• real maçını ilk yarı maç sonucu 0/0 juventus maçını ilkyarı 0 maç sonucu 1 olarak oyna daha fazla oran olur ve iki maçı beklersin

0|0
    0|0
    • Doğru diyosun aslında biraz daha fazla oran olur hem bunu düşüneceğim

• Ya oynamadım bilio musun şu anda şoktaym 🙈🙈🙈

• sağlık olsun ben biliyordum böyle kısır geçeceğini maçların o nedenle zaten bu şekilde vermiştim skor oynasam o bile tutardı , bu aralar bende biraz sıkışığım normal zaman olsa bu iki maça 100-200 rahat basardım ama bir kaç farklı kupon yaptım ikisine ancak 10 tl attım , yanlarına maç ekleyip oran yükselteyim dedim o nedenle diğerleri yattı bir tane tuttu

Erkekler Ne Diyor 26

• Sıkıntı :/

0|0
    0|0
  • bence seni
    Atletico real maci yatiracak:)

O mac berabere bitecek

0|0
    0|0
  • http://hizliresim.com/ogP3O2 bakalım nasıl :D

0|0
    0|0
  • wowowow iddaa.. Haram

http://hizliresim.com/ogP3O2

0|0
    0|0
  • 3 tanesi tutmaz bunların

0|0
    0|0
  • İlk maç iyi.
    İkinci maçta ne kadar riskli olsa da Real Madrid bu affetmez. Ronaldo en az 2 tane çakar.
    Juventus alır bence. Beraberlik çok zor.
    Son maç oldukça fazla riskli.

Çok zor diyorum!

0|0
    0|0
    • İy berabere kalırlar dedim zaten.. Tek korkum juve'nin ilk yarı bir gol atıp kapatması o zaman sıkıntı işte

• real macı banko var. vede yatacaksın juvenin sağı solu belli olmaz.. birde netten oynuyorsun o sıtelerede pek güvenmem

0|0
    0|0
  • Hatun sen naptıııın :D

0|0
    0|0
  • Sende benim kafadan gidiyorsun :)

0|0
    0|0
  • bugün size 2 banko maç süper oranları var real madrit 02 asla yenilmez atleticoya macabide fenerden 8 fark yemez en bankosu bu ama kumardan uzak duurn derim

0|0
    0|0
  • Galatanın skorunu nasıl tahmın ettın öyle

0|0
    0|0
    • Hah şöyle ya biriside güzel birşey görsün:) gs'lıyım bn ama iddia da duygusal olmamak lazım belliydi sonuç..

• Tebrik ederim bugünün tüyolarını versene :D

• bu nasıl kupon la ergen günlüğü gibi.. tutmaz o tutmaz

0|0
    0|0
  • 1.40 sıkıntıdır hep :) juventus maçında da ikinci maç olduğu için erken gol arabalardan gol çıkabilir ama mantıklı. Real bu sene atletico maçlarında zorlandı hep.

0|0
    0|0
  • iddda oynayan hatun da gördük ya vay be :D

0|0
    0|0
  • agırlıkleri yerine koymak lazım :):)

0|0
    0|0
  • Farklı kupon ile aynı maçtan yattım arkadaş.. =))

0|0
    0|0
    • Demekki neymiş reale bu kadar güvenememek gerekiyormuş:) bu arada real bana her zaman kzandırdı juve hep yatırırdı bu sefer tam tersi oldu

• ya tutarsa düşüncesi işte =))

• sistemli oyna... tekten yatma

0|0
    0|0
    • Sistemde de oran düşüyo para yükseliyo 4 taneden 3 ü gelse amorti alıyo gibi oluyosun çok gıcık

• orada basket yok ben hiç basket maçı oynamadım oynamam da... düşük oranda sistem para kazandırmaz

• Orada basket maçı olmadığını biliyorum genelde ona sistem yapıyorlar dedim , neyse varsa bir sistem kuponun alırım bir dal :))

• Juventus maçına 2.5 alt oynardım ben olsam dierleri mantıklı reel maçınada kg var oynardım

0|0
    0|0
    • Kg oynadım bir kuponda umarım gelir juve maçınada juveye verdim beraberlikte iade

• son maç hariç diğerleri tutmaz.

0|0
    0|0
  • bence hepsi yatar kardeş. 405-yok 442-1 443-2 448-1

0|0
    0|0
  • Juventus patlar.

0|0
    0|0
  • Yatar

0|0
    0|0
  • Bu kupon yatmis bile

0|0
    0|0
  • Bence taş gibi

0|0
    0|0
  • iddaa oynayan birine hiç benzemiyorsun hangi bayidensin :D

0|0
    0|0
  • İddiada belli formulun var mı?
    Hani bazısı az kesin oynar tutar bazısı belli lig bazı takım oynar v. s sen neler yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Genelde hafta içi çok oynamam bugün denk geldi.. Alman 2. Liglerine oynarım herkesin oynamadığı finlandiya norveç hollanda 2. Ligine oynarım yine haftada en az 2 tuttururum da.. Önemli olan kim kazanır değilde daha çok formda olan ve o hafta yüksek oranlıları takip ederim. Bu işte takip bence çok önemli kim sakat kim cezalı, deplasmanda gol oranları hepsini takip ederim sistemli gittiğin zaman ve çok büyük rakamlar oynamadığın zaman keyften başka bişey olmuyor.

• İstanbuldanım gizli kullanıcı :)

• gizli kullanıcı falan, laf mı atıyorsunuz küçük hanım, gördük fotonuzu tamam baklavalısınız bende de balkon var ne yapalım yani :D

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...