Bu göbek gidermi?

Masa başı işte çalıştığım için göbeğim çıktı yazda geliyo bir göbek var sabah limonlu ılık su içiyorum mekik çekiyorum hergün karnıma masaj yapıyorum pilates yapmaya başlıyacam gidermi bu göbek kardiyo yapın diyolar vaktm yok onuda yapmaya

1|0
613

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Gider kanka bileti al sen istediğin yere gider

0|1
    1|0
  • cola yı acıl kes bence şeker oranı yuksek bırde lımon sevıyorsan lımon ye yag yakıcı ozellıgı var

0|0
    0|0
    • limonlu ılık su içiyorm sabah

• ıyı faydası olur ama lımonda yemeye calıssan ıyı olur

• Kola yerine sekersiz zero max vs vs isimleri ile satilan yapayli kolalari ic. Kalori alimina dikkat et. 1500 civari al (ornek onu senin bir uzmana hesaplatman gerek)
    Otobusle felan geliyorsan bir dursmak once in yuru. (Zamanim yok kardioya dedigin için). Ekmek yeme. Kepek ekmegide yeme. Patates makarna vs bu tur yemekleri azalt et ve sslata agirlibkli beslen. Yogurtu eksik etme. Sabahlari yumurtalor peynir fomates salata vsye.

0|0
    0|0
    • tam buğday yiyorum

• Yeme. yeme yeme yeme.

Yerine salata ye yogurt ye. Cok zor değil. Ben 3-4 yildir ekmege para vermiyorum. Ha bazen sulu et yemegi felan yapinca gidip aliyorum. Zor bisey degil. Ayds bir kez anca

• sıkı bır tempoyla gıder sakın ol relax..! özelıkle de motıvasyon şart..! nekadar olumlu başlarsan ve kendıne adrenalın dolu sözler söylersen okadar çabuk etkısını alırsın!

0|0
    0|0
  • Bişeyler icmekle zayiflayamassin spor yap agirlik kaldir abur cubur kes tatliyi kes gider öyle dogmadinki öyle d :d

0|0
    0|0
  • senin göbek bağımsızlığını ilan etmiş anladığım kadarıyla, gitmez artık

0|0
    0|0
  • Sadece beslenme ile gider.
    İpucu verebilirim

0|0
    0|0
    • lütfen

• bn zaten zayıfım birde kilo versem ben bütün herşeyi bıakıcam heralde ya yiyecek birşey kalmadı

• Her şeyi yiyeceksin. Yemiyceksin demedim ki. Ama göbeği eritmen için bunlar şart

• Gider canısı gider yeter ki isteyin azim olun istediğiniz hedefe ulaşırsınız.

0|0
    0|0
  • gönderirsen gider

0|0
    0|0
  • Plan yapıp uygularsan olabilir.

0|0
    0|0
  • Bu kiloyla ne göbeği? Sen kuruntu ediyor olmayasın?

0|0
    0|0
    • yemin edicem artık ciddiyim var

• ufaklık bozar kardeş

• Üfff trip çekemem. Ne halin varsa gör. Görende o bana yardımcı olacak sanacak.. Naparsan yap.

• Göbeğin ne kadar olduğuna bağlı ama kesin ver kızlara yakışmıyor ya kilo hem de hiç

0|0
    0|0
    • ben ne yersem yiyeyim hiç kilo almam oturuyorm diye göbk var

• Fazla yoktur o zamn spor salonuna git derim sıkılaştırmak için

• vaaktm yok

Kızlar Ne Diyor 6

• akşamları veya sabah kalktığında.. bunları yap.. basit ama okadarda etkili...
    www.formsante.com.tr/.../...-7-super-egzersiz.html

0|0
    0|0
  • Bende de aynı sorun var ama gayet keyfi yerinde hiç gidecek gibi görünmüyor bendeki :(

0|0
    0|0
  • pilates götürmüyo pek genellikle şekillendiriyor fakat kondisyon yapmayı tercih et bence ; koş , ip atla , merdivenlerde yukarı aşağı iki yukarı bir aşağı şeklinde egzersizler yaparsan daha iyi verirsin.

0|0
    0|0
  • Gider gider dert etme ;)

0|0
    0|0
  • Öyle onu bunu içmekle gitmez plates yp karin egzersizlerini bilinçli ve badem yağı sürerek uygula hergün ,😆

0|0
    0|0
  • gider.

0|0
    0|0
Yükleniyor...