• Sor
  • Bence

Pişmanlık yaşayanlar var mı?

uzun süreli bır ılıskınız vardı sevdıgınız kısı sıze cok emek verıyor, hastalıgınızda ,sağlıgınızda herzamn yanınızda olmaya hazırdı hersey güzel ılerlerken sevgılınız fazla uzerınıze dustugu ıcın size bıkkınlık geldi iş yogunlu baska seylere öncelik vermeye başladınız ve bu durumu farkeden sevgılınızle bıanda tartısıp kavga ettınız ayrıldınız onsuz yapabılecegınızı sandınız ama olmadıı..işte merak ettıgım bundan sonrası böyle veya buna benzer hıkayelerle ayrılıp sonradan pısman olan yada pısman olsada ınadından dönemeyen arkadasların burda paylasmasını ıstıyorum sımdıden tesekkurler

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• meraba öncelikle... benım 3 yılıkk aynı evde yasadıgım aramızda söz yaptıgım kız aynı senın gıbı dusundu... ve kendını gururununu bana verdigi halde benıı bu sebeblerden terk ettı... benı ona engel olarak gördu belkıde 10 gun once ayrıldı benden... ama söyle bısı var bu kız ebnım icin intihar bile etmişti cok sevıordu... benı cok uzdu cok parcaladı kendıme gelemedım henuz... . aynı senın gıbı yaptı... sence ne olcak sonuc... sen de aynısını yaptın pısmanmısın o kadar kolaymı... yaşanmısları sılıp atmak... her seyı duzeltmeye calısmak yerıne pes etmek güzel bişimi .. .arkanızda üzülen bir insan bırakmak ?

• ben oyle yapmadım arkadasım ben genel olrak herkesın bı hıkayesı varsa pısmanlı yasadıgı onları yazmasını beklıorum haksızlıga ugrayan benım yoksa oyuzden yardımcı olamıcam bakalım buna benzeyen hıkayelerı olup pısman olan arkadaslarımızdan ogrenelım bırlıkte

• ya bende beddua ettm ıster ıstemez ınsanın canı yandıgında edıyor .nekadar ılgılendın bılmıorum ama demekkı gosterdıgın ılgıyı az buluodu senın bıseler yapmanı beklıyordur

• iyide tektaraflı olmuyorki karsınında adım atması lazım ama benimki inatcıdır asla atmaz kaldıki attımda genede afetmiyor onaları hazmedemiyor birturlu

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle bi manitam olsun daha ne isticem para huzur sağlık hariç ^^

• degerını bılıp anlamayanlar buraya:)

• Öncekileri Göster
    • espırıyede kendı gülüyo sadece

• başkasını güldürünce ne olcak şaklabanlıktan öteye değil sizi güldürenlerle vakit güzel geçer ama dimi ?

• böyle sevenim olsun neden bırakayım ki, ben zaten ondan hep ilgibeklerim. müsait olmadıgım zamanlarda bilgi veririm o anlık görüşmeyi keseriz, işim bitince tekrar devam ederiz. onunda işi varsa ben beklerim sonra tekrar görüşürüz.

• yorumun ıcın tesekkurler ama ben bı ınsana bu tarz seyler yasattıkdan sonra pısman olan ınsanların dınlemek ıstıorum yada sevgılısı böyle seyleı yastan ınsanların duygularını ögrenmek ıstıorum

• ben yaşadıgım için zaten yorum yaptım. 3 yıllık bir ilişkim vardı, beni cok sıkıyordu, işim varken hep benle ilgilen diyodu, müsait olmadıgım zamanlar hep benle ilgilen diyodu. askerdeyken ailemden önce onu aradım konustum. izine geldiğimde daha ailemi görmedim o direk benle ilgilen dedi. hafif kızdıgı zaman beddua ediyordu. böyle yaparakta beni kendisinden soğutmustu

• kardeşim pişmansan git ara sor burda neyin cevabını arıyosun ?

• arkadasım ben bu tarz hıkayelerı olan kısılerın soylıceklerını merak edıyorum hem soyle baskalarının sorularına muhalefet olanlarada gıcık oluyorum sanane ya sen yazmassan yazma ne karısıosun cok bılıyor gıbı canım öyle ıstıo

• Öncekileri Göster
    • Cok acimasizsin cookkk :))))

• :)) yapcak bişey yok.. hemcinslern sayesin de...

• çoooooook pişmanım..

• sızın hıkaye nedır

• özell

• neden orcun nicin ayrıldınız sebep neden senmi bıraktın

• inat falan önemli değilde. bi kere kusmek ayrı ayrılmak ayrıdır. ayrılık bi girdimi araya asla eskısı gıbı olmaz. ayrıldıgın sevgılıylı gerıde bırakmalı. haklı ya da haksız

• Öyle bir sevgilim olsun. Ondan sonra bendeki aşkı görsün.

Kızlar Ne Diyor 2

• aşırı ilgisi kıskançlıkları boğmuştu bu sebepten ayrılmadık ama çok tartıştık zamanla aştık hepsini halen öyle değişmedi hiç alıştım artık ama eften püften şeyler için ilişkimizi zedelemiyoruz

• var ahh keşkeler..

• aynen
      şte gönulunu hala yapamıyorum hala sucluyıor afetmiyor...

Yükleniyor...