Bütün erkekler odundur diyen kızlar, bu kanıya nerden varıyorsunuz? Bütün hepsini denemek zorunda değildiniz ;)

Bütün Erkekler odundur diyen kızlar ?Bu kanıya nerden varıyorsunuz?Bütün hepsini denemek zorunda değildiniz ;Haksızmıyım ? Yada Erkeklere güven olmaz diyen kızlar 1-2 erkekle cıkıp bütün erkekleri kavrayan bir olay söyluyorsunuz sebebi nedir ?

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• genellemeleri doğru bulmasam da, tecrübe aktarımı diye bir şey var bu hayatta, öyle değil mi? en basit örnek. bakkala gittin, mahalleye yeni taşınmışsın. ekmek ve gazete alıp çıktın. sonra aynı semtte oturan ve sevdiğin bi arkadaşın dedi ki "bi bırak o bakkalı allasen. hem kazık, hem huysuz herifin teki. hatta yoldan geçen kadınlara sarkıyormuş!". ne yaparsın sonra? belki komple alışverişi kesmezsin, yine acil bi ihtiyacın olduğunda gidip alırsın ama mümkün olduğunca ayağını kesersin ordan. arkadaşın bilmeden konuşacak ya da yalan söyleyecek değil ya. hadi diyelim ayağını da kesmedin, iyimser bi insan olduğunu varsayıyorum. ama yine de aklında bi şüphe kalır. bu genellemeler de böyle çıkıyor ortaya. yoksa o kadar odun denesek, insanlığa olan güvenimizi bile kaybedebilirdik!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• denemedim hiçbirini ama bencede ½90 ı odundur.

0|0
    0|1
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • hemcinslerim fazla ilgi istiyor ilgilenmiynce ay bunlar odun

0|3
    0|0
  • bizim erkeklerin topu odun, kızlarımızın da topu bıyıklı. end of story.

0|1
    0|0
  • Sen kızların bütün erkekler odundur dediği kanısına nasıl varıyorsan öyle.

1|1
    0|0
  • genelleme yapıyoruz. siz de yapıyosunuz

0|0
    0|0
  • hiç komik degil

0|0
    0|0
  • Hepsi degil

0|0
    0|0
  • Böyle genellemeler doğru değil tabii. Tecrübelerinden dolayı böyle konuşuyorlar.

0|0
    0|0
  • Tamam laf soktun tebrikler. Bütün erkekler odun değildir diyorum ben, nasıl yapalım?

0|0
    0|0
  • genelleme yapılarak böyle birşey söylenir.birnevi anket sonucu gibi birşey iyi cinsinize 1000 kişi içerisinden henüz rastlanmadı filan

0|0
    0|0
  • sizleri görerek vardık bu kanıya

0|0
    0|0
  • Sanırım bunu burda genele sormak yerine bütün erkekler odundur diyen kimse ona sorman gerek. Başkası adına savunma yapmamızı beklemiyorsundur sanırım? Sen de hepimizin bu kanıyı savunduğumuzu nereden biliyorsun? Hepimize tek tek sordun da mı bu fikre sahip olduğumuz kansıına vardın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• niye gaza geldin ki böyle :/

0|0
    0|0
  • genelleme yanlışına düşülüyor işte. odunu var, odunsusu var çeşit çeşit halbuki

0|0
    0|0
  • ben odunum mesela.

0|0
    0|0
  • zuhahaaaa iyi laf sokmuşşşş:d.d

0|0
    1|0
  • "Bütün Türk kızları dengesizdir." önermesinin karşıtıdır.

0|0
    0|0
  • erkekler mi odun? bazen kızlar öyle garip hareketlerde bulunabiliyor ki odunluk sıfatı onlara daha çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • bir kişi nasılsa başkalarını öyle görürmüş kem söz sahibinindir demek ki o kızın kendisi odun

0|0
    0|0
Yükleniyor...