Paranın satın alamayacağı bir şey söyleyebilir misiniz?

Para fiyatı etiketinde olan şeyleri satın alır diye bilinir ama başka şeyleride satın alır işte onlar nedir ?

Güncellemeler:
Fazla abartmasak Güneş , ay ,satürn falan gibi vs :)

0|0
28|28

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Duygular satın alınamaz, ruh satın alınamaz, erdemler satın alınamaz,sağlık , güven, huzur da satın alınamaz.

0|0
    0|0
    • One öyle zengin olasım gelmedi

• dediğim gibi huzursuzluğun sebebi önemli olan, ayrıca bu huzurdan çok mutsuzluk sebebi bence. Bu söylediklerin maddi karşılı olan şeyler bunlarda insanı mutlu eder. Genel olarak yorum yapıyoruz, herkesin mutsuzluk ve huzursuzluk sebebi başka.

• Kesinlikle , bende bana göre demiştim zaten diğer insanları bilemem

• hava durumu .

0|0
    0|0
  • adamlar onurunu gururunu namusunu satıyo kendini satıyo paranın satın alamayacağı hiç bi şey yoktur adam çıkar dinciyim der dinini satar namusluyum der kendini satar vatan millet der devleti satar ben kimsenin önünde eğilmem der 3 kuruş ver eteklerini öper

acımasız gerçekler

0|0
    0|0
  • Güven.

0|0
    0|0
  • "son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde paranın her şeyi satın alamayacağını anlayacaksınız."

-kızılderili atasözü

2|1
    0|0
  • şans

0|0
    0|0
    • ne tür bi şanstan bahsediyoruz

• Parayı kazanmak şansa bağlı mantığı çıkıyor böyle olunca

• Tabiki de öyle para da bir yerde şanstır, etrafındakiler de sahip olduğun herşey şansa bağlı, kimisi de bunun adına kader der. Artık hangisi kime daha uygunsa adı o olsun.

• para herşey değil ama çok şeydir :D gerçek aşk sevgi parayla alınamaz ama para olunca rol yapan eziklerde çok :D missundercover arkadaşımızın dedği gibi ölüm ve namusta parayla alınamaz :D

0|0
    0|0
    • Aşk diye birşey var mı öncelikle ve ayrıca sevmeden para olunca sevilmezsin kabul ama para ile sevginin değeri artar her zaman

• ilişki bitiyo ama aşk devam ediyo.. ben param yokken daha mutluydum

• Bende mutsuzdum herkesin kendi hayatı gerçi , sende haklısın

• Para aşkı satın alamaz derler. Ama gayette güzel alıyor. Bazı kızlar sırf parası var diye hiç sevmedikleri birine aşık olduklarını söyleyebiliyorlar.

0|0
    0|0
  • Gerçeği alamazsın. Her şeyi alırsın ama hiç bir zaman bilemezsin gerçek mi. O kadın seni gerçekten mi seviyor, bu insanlar gerçekten arkadaşların mı, bu elbise sana gerçekten yakıştı mı, bu övgüler gerçek mi...

0|0
    0|0
  • mutluluk

0|0
    0|0
  • SAĞLIĞI

0|0
    0|0
  • huzur diyorum ben

0|1
    0|0
  • bu sahibinin satıp satmamasına bağlı

bazıları aşkını bile satar,bazısı canını verir yine satmaz:)

0|0
    0|0
  • gerçek aşk

0|0
    0|0
  • sevdiginiz kısının size besledıgı temiz sevgi ve bunun sonucunda ıcınızde olusan sonsuz huzur

0|0
    0|0
    • Sevgi sonradanda oluşamaz mı

• soruda paranının satın alınamayacgı seyler soruluyor..bnce olusmaz olussa bıle sonucta yne parayla alamayacgn bıse. bnce bu sevgiyle oznellenemz hisler duygular hatta acı bıle parayla alınamayck seyler

• Yok temiz bir sevgi yazmışsında o yüzden dedim

• saglık

0|0
    0|0
  • para mutluluğu satın alamaz triplerine kesinlikle katılmıyorum. sağlık.. olmayınca olmuyo

0|0
    0|0
  • ölüm ve namus

0|0
    0|0
  • sağlık

zaman

akıl

zeka

ruh

huzur

bedava ve hatırası olan şeyler satın alınamaz..vs.

0|0
    0|0
  • hava

0|0
    0|0
  • Tabiki sevgi..

Satın alınmış bir sevgi örneği yoktur ki zaten..

0|0
    0|0
  • Biyolojik anne ve babamızı, kan grubumuzu

0|0
    0|0
  • aslında bu devirde herşeyi satın alabiliyor bence

0|0
    0|0
  • Deniz.

0|0
    0|0
  • akıl

0|0
    0|0
  • aşk, sevgi

0|0
    0|0
  • ben !

0|0
    0|0
  • Her seyi alir bazilarini dogrudan bazilarini dolayli olarak.

0|0
    0|0
    • Ayi bile aliyo ya amerikalilar aydan parsel aliyo

• Bireysel olarak sormuştum , amerika şimdi alıyor sonuçta tapusu yok alır yani sorun yok

Erkekler Ne Diyor 27

• Sağlık ve mutluluğu satın alamaz.

0|0
    0|0
  • Bir reklamda duymuştum. Çok hoşuma gitmişti.

Evdeki huzur, zenginlik budur... ;)

0|0
    0|0
  • Zaman.

1|1
    0|0
  • Gerçekten güçlü bir karaktere sahip insanın üzerinde pek işlemez para. Özellikle manevi anlamda. Ama herkes için tek geçerli bir şey var o da sağlık. Sağlığı ne kadar para dökersen dök satın alamazsın..

0|0
    0|0
  • allAh :/

0|1
    0|1
  • sağlık ve huzur

0|0
    0|0
  • Huzur ve mutluluğu satın alamaz.Aldığı sananlar yanılır.Çünkü sadece kiralar..

0|1
    0|0
  • Paranın mk size bir şey olmasın. Lidyalılarında mk, matbaayı icap edip kağıt paranın basılmasına sebep olan Gutenberg'in de mk.

0|1
    0|0
  • onur, sağlık, şeref, vatan, namus, bayrak, kişilik, sadakat, dürüstlük, şevkat, gerçek dostluk..vs.vs.vs...

0|1
    0|0
  • satın alamazsın ama istediğin şeyleri yaparsın yada yaptırırsın...

0|0
    0|0
  • Beni satın alamaz

0|0
    0|0
  • Zaman ve sevgi..

0|0
    0|0
  • fazladan ömür satın alamaıyor :)

geri kalan herley için mastercard .D

1|0
    0|0
  • ~ Sağlık.

~ Güven.

0|0
    0|0
  • Bir kızın kalbini alamassın...

0|0
    0|0
  • "Para herşeyi yapar diyen,para için herşeyi yapan kişidir. "Benjamin Franklin.

0|0
    0|0
  • Saadet ve Huzur tamam para belki huzur getirebilir ama bir yere kadar ... ;)

0|0
    0|0
  • saglık saglık

0|0
    0|0
  • Onur.

Aile.

Kişilik.

0|0
    0|0
  • sevgi huzur sağlık saygı asalet onur

0|0
    0|0
  • para muhakkat herşeyi satın alabilr..ama sorun şurda satılık olmayan bişeyi alamaz..

0|0
    0|0
    • derim affetmem,bu satılık olmayan şey bi çöp kovasıda olabilir tilyonlarıda versen alamazsın tamamen paşa gönlüme kalmış..para o yüzden stratejik bi araçtır

• ne yapacaksın çek mi yazacaksın bro

0|0
    0|0
  • paranın aldıkları ile mutluysan öyleyse mutluluğuda satn alır

0|0
    0|0
    • Ben paranın satın aldığı şeylerle mutlu oluyorum , yani soyut kavramların hepsini benim için satın alıyor

• Paranla cenneti alamazsın. Ama en ucuza cehennemi kapatırsın...

0|0
    0|0
  • sanırım yok gibi, sağlığı bile bir yere kadar alıyor.

0|0
    0|0
    • Aynen bir sağlık kalmıştı , valla son gördüğüm olaylarda sağlığıda satın alıyor

• Ağızlarda dolanıyor para herşeyi alır die.Tamam parasız hayat pek fazla olmaz.Ama Parasız ne mutlu aileler var .Parasız değiller onlarda para az çok var gene.Şimdilerde para aşkıda satın alır oldu.Paranın satın alamayacağı tek şey sağlıktır.

0|0
    0|0
    • Onlar mutlu olduğunu zannediyor

• Birader Steve jobs öldü?Para satın alamadı ?

• Kanseri yenen bir sürüde adam var , bunlar parayla havuz başına yaşıyarak geçiriyor hayatlarını biraz etkisi olabilir , şimdi sen bardağın hep bir tarafına bakıyorsun ayrıca o adam ilk kanser belirtisi seneler önce anlaşıldı tedavisi sürdü parası olmasa yine ölümüştü o anda

• Ben. Hiçbir para birimi beni satın almaya yetmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...