Koşu bandı programı uygulayan var mı? Acilllll fit beyler bayanlar?

Arkadaşlar aslında zayıfım 48 kiloyum ama olay zayıflık degil fit olmak biliyorsunuz, programlı bir şekilde koşmak istiyorum koşu da tam kapsamlı olduğundan, zayıf olsamda yanlarımda yağ birikmeleri var. Yazda geliyorken buna dur demme lazım. Kendi kendine program uygulayan var mı? Bantta koşmalıyım ne yazık ki spor salonu için müsait değilim ekonomik olarak.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonlarındaki en büyük hatalrın başında koşu bandıyla verilebilecek kioalrdır. koşu bandı esnek zemininden doalyı ilk 15 dk sonra omurgaya bele baskı yapar ve aşırı derecede riskli durumlar oluşturur. ve koşu bandı sadece ısınmak için kullanılması gereken koşmaya başlandıgı andan sonra 15. dk sonra yağ yakımın başladıgı bir ekipmandır. fit olmak istiyorsanız uygulayacagınız sistem çok basit. Bisiklet , crunch , deadlift , squat , barfix içeriginde bulunduran. antrenamn programını öneririm. dilerseniz fikirde verebilirm

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• kapak resmime bak bana ulas :)

0|0
    0|0
  • Senin koşman yerine biraz bir şeyler yemen gerek.

0|0
    0|0
    • yiyorum gerçekten zayıf olsamda bıngıllar var yanlarımda yağlar var

• bel için squat mı? :D neyse sormadım farzet

• Yanlarında derken baldırlarından bahsediyorsun sandım. ayrıca 48 kilo birinin beli ince olur genelde.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...