Kickboxa yeni başladım kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım evde?

Ben 1 haftadır kickboxa başladım. Antremanları aksatmadan gidiyorum. Ama evde de kendimi geliştirmek için ne yapmaliyim?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evde karın egzersizleri yapabilirsin, gölge boksu ve iç-dış bilek çalışabilirsin. Birde küçük kardeşin varsa onu pataklayabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• evde anneni dövecek halin yok antremanlar geliştirmek için var zaten :)

1|0
    0|0
  • beni döv

0|0
    0|0
  • Daha yeni baslamissin. bir ayini doldurmadan evde bisey yapma. He illa yapicam dersen beyaz kaslarini calistir. Yani bir snlik hareketi yavas yavas on belkide yirmi snde yapmaya calis. Ama sana onerecegim sey kickbox degilde bir dogu sanatina gitsen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • kickbox antrenmanları yüksek dayanıklılık isteyen antrenmanlardır. yani temposu yüksek antrenmalardır. o nedenle her daim formda olmalısın. formun yüksek olursa, tekniğini de o derece çabuk geliştirebilirsin, aslında bu konu ile ilgili anlatacak çok şey var..

0|0
    0|0
  • Gölge boksu diye bir sey var internetten onu arastir evde yapabilirsin cokda faydasi oluyor

0|0
    0|0
  • Dışarıda bol bol kavga et :D

0|0
    0|0
  • Hocana sormalısın burdan yalan yanlış bilgiler edinme

0|0
    0|0
  • Kardeşin yok mu evde sudan sebep cingar çıkar

0|0
    0|0
    • Yok abim var ksksksl

• Daha iyiymiş musabaka birazdaha gerçeklik kazanır bulunmaz fırsat tabi makyaj malzemen varsa morluklar ićin ;))))))

• Aslinda iyi fikir yowgisigskv

• gölge boksu yapar torba döversin anca

0|0
    0|0
  • evin kac metre kare

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Git internetten kum torbasi siparis et babana montalattir
    Hergun sabah aksam 100er tekme vur

0|0
    1|0