Olimpiyatlarda neden siyahi yüzücüler yok?

İnternette dolaşırken rastladım. Daha önce de aklıma gelmişti aslında. Kimler biliyor bakalım

Güncellemeler:
"Siyah insanların kas ve kemiklerinin özgül ağırlığının beyaz insanlara göre daha fazla olması su üzerinde onlara bir dezavantaj yaratır. Siyahiler bu özellikleri ile boks ve sprintte avantaja dönüşmüştür".

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ku Klux Klan.

yaşasın beyaz ırk.

0|0
    2|0
    • Siyahilere karşı terör ve şiddeti savunuyorsun yani?

• Terör ve Şiddet savunulacak bir şey değildir, ne münasebet ?

Geyik babında yazdık benim ne işim olur siyahi insanlar la da nasıl bir problemim olsun...

Sanırsın ki Amerika'da yaşıyoruz :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Çünkü siyahilerin genetik olarak yüzerlilkleri daha azdır, iskandinav yüzücüler daha başarılıdır, çünkü yüzerlilkleri daha fazla.

0|0
    0|0
  • onlar daha cok koşucu oluyo ondandr

0|0
    0|0
  • koşmak bedava, yüzme ise hemen her yerde biraz daha erişilmesi güç bir spor dalı. şartlar eşitlendikçe artacaktır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • hayır, genetik olarak eksiklik var

• bilmiyorum derece yapanları var sonuçta az da olsa. küçük yaşta başlarlarsa bence eşitlenir bence

• hmmm yok bildiğin yüzücülerdi film neyse çok da önemli değil ama ben o kadar büyük bir genetik fark olduğunu düşünmüyorum. şartların eşitlenmesiyle olabilir başarı artabilir bence

• Neden hiç beyazi sprinter yoksa, o yüzden

0|0
    0|0
  • Su üzerinde ağırlığın bir önemi yoktur ta ki düzenli şekilde Endorfin Acethylcholin, Noradrenalin, Caffein, Theobromin, Alcohol, Amphetamin, Pervitin, kullanan her sporcu Michael Phelps gibi iyi bir yüzücü olabilir.

0|0
    0|0
  • Adamlar yüzemiyor çünkü. Zencilerin tüm ağırlığı kasıklarında olduğu için, ister istemez demir atıyorlar yalnızlığa.

0|0
    1|0
  • Kesinlikle doğru. Mesela efsane siyahi kalecide yoktur. Yaradılışlar farklı.

0|0
    0|0
  • hakketen ilginç bir dikkat etme galiba etrafta yüzecek alanları olmadıgı için :D

0|0
    0|0
  • ilginç bir araştırma gerçekten.

0|0
    0|0
  • Irkçılık yapmıcam şimdi :)

0|0
    0|0
  • siyah deri suda iyi kaymıyor demkki :))))

0|0
    0|0
  • DİKEY KAS MESELESİ ?

0|0
    0|0
  • Siyahi insanların vücutlarındaki kas yapısı yüzmek için uygun değil bu yüzden :)

0|0
    0|0
  • Adamların 3. bacağı havuzun dibine çatıyor yüzemiyorlar.

0|1
    2|2
    • espri yaptı kaçııııııııııııııııııııııııın

• Aslında 3. bacakla daha hızlı yüzmeleri lazımdı. Böyle kılıç balığı gibi.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakikaten he atletizmde varlar ama ...

0|0
    0|0
  • ben de bu olimpiyatlarda ilk kez bu kadar dikkat ettim, demek ki bundanmış

0|0
    0|0
  • bilmem hiç düşünmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...