Kızların samimiyetine inanmıyorum.

Dediğim gibi kızların samimiyetine inanmıyorum.yalan yapmacık geliyorlar.sende herşeyi ister ama kendinde bir b..k yoktur onu görmez.zaten bu siteye girdiğim günden beri kaşardan aşağı kız görmedim.Genelleme yapmıyorum kimse üstüne alınmasın isimde vermiyorum yani.ha birde namus bacak arasında değil diyenler var ki erkeği beğenmez elini bile tutturmaz ama kencinde karizma gördüğü kişiye vermekten geri de durmaz..bölelerinin ruhu or..p. değildir de nedir.insan şu kısacık dinyada namus unu saklamıcakta ne zaman saklıcak?herkez düşüncesini paylaşsın güzelce.sorudan dolayı tepki çekmek istemiyorum işine gelmeyen yorum yapmasın.

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar güzel anlatılır soruna beş puan verdim inşallah kaldırılmaz.Namus bacak arasında değildir diyen zaten edeb-i terk olan insanlar.Namusu bacak arasında aramayın diyen kızlar sence sağlam kızlar mı?Herkes kendini kandırıyor.Ben namusu bacak arasında aramıyorum diyen erkeklerin de erkekliğine tüküreyim..

0|4
    1|0
    • teşekkür ederim.güzel cevap

• Erkeğin de namusu bacak arasındadır kadının da namusu bacak arasındadır şimdi herkes kadınların zarından bahsediyorum zannedecek ben zardan falan bahsetmiyorum cinsel organlardan bahsediyorum...Ben teşekkür ederim güzel soru için.

• doğru sölüyosun yaa...

Kızlar Ne Diyor 12

• Haklisin kisa ve öz ! Ama dogru olani bulmak zaman alir gerekirse kasarlada karsilasacaksin or...puylada

0|3
    0|0
  • Ben insanların çoğunluğunun samimiyetine inanmıyorum, resmen strateji oyununa dönüyor insan ilişkileri. Ne düşüneceğini nasıl davranacağını şaşırıyor. Öyle desem böyle düşünüyor böyle yapsam şöyle yapar diye plan yapılıyor. Hİç kendi olamıyor insanlar hiç rahat olamıyor. Devamlı bi etiketleme, kategorize etme çabaları. Kimse kendi gözünde ki pisliği görmezken başkasının gözündeki minicik çöpe takıyor.

0|2
    0|0
  • Haklisin yok denecek kadar az.. Ama artik ben utaniyorum hemcinslerimden.. Onlar yuzunden bizde ayni sekilde itham ediliyoruz.. Gercekten bazen dusunuyorum bendemi boyleyim diye ama allaha sukur degilmisim. Boyle kendimi de genelleme icinde gorunce gercekten cok uzuluyorum ama hakkima girenler dusunsun artik...

Bende kimseye inanip guvenmiyorum erkekleri gectim kizlar bile cinsel tekliflerde bulunuyorlar.. Utanc verici gercekten..

0|1
    0|0
  • Dogru soze ne denır

0|3
    0|0
  • haklısın. ben de bu sitedeki erkeklerden nefret ediyorum. sadece bazı sorularım vardı onları sormak için üye oldum. katılıyorum

0|1
    0|0
  • ben mikemmelim oysa :((

0|1
    0|2
  • Bu ne şiddet bu celal :) ama haklısın :) bide kızların samimiyetine güvenmiyorum diye düşünme doğru insanlarla karşılaşmamışım diye düşün derim

0|0
    0|0
    • yaşanmışlıklaırmla alakalı sormadım.sitede kızların vermiş olduğu cvblar dan ötürü böler bir kanı oluştu..

• O zaman yanlış kızların cevaplarını görmüşüm diye düşün :)

• altı aylık gözlem im bu :Dbir saatlik değil ki :D

• sana yüz vermiyolar diye hırs yapmışsın

0|0
    3|10
  • inanma zaten samimi olan yok artık

0|2
    0|0
  • Ben de erkeklerin samimiyetine inanmiyorum ayni sekilde. Soylediklerin de dogru noktalar var.

0|0
    0|3
    • aynen aşagıda bayan arkadaşa yazdım bu konu ıle ılgılı kızlarda erkekler hakkında böle dusunebılır ben cok sıkıldım bu konuda ondan sordum..ıstesen sende sor?

• En acik ornegi bu sitede tanimadiklari bilmedikleri sirf kiz diye asilcak kadar midesizler var...

• kız erkek farketmeden sölucek olursam harbıden ınanılmaz derecede cok mıdesz var.

• cok guzel yazmissin dicek birsey bulamiyorum senin gibilerini gordukcede inan yasama sevincim artiyo..

0|4
    0|0
    • teşekkür ederim.güzel cvb ın için.ha bu soruyu bir bayan arkadaş olarak erkeklere itafernde sorabilirsin yani sende bayan gözü ile erkekleri gözlemleyip bir kanıya varmışsındır.illaki..?

• kesinlikle sana katiliyorum bunun zaten cinsiyetle hicbir alakasi yok kadin olsun erkek olsun insanlarda artik ask sevgi kavrami bile kalmamis cogu seye inancimi yitirmek uzereyim inan.. şu an henuz 18 yasindayim belki ama aska ve sevgiye bile inancim kalmadi bu zamana kadar bana yaklasan butun erkeklerin amaci belliydi nerdeyse bu korku yuzunden bende kimseye guvenemiyorum. ama senin gibileri gordukce bir yandanda seviniyorum insallah allah gonlumuze gore verir :)

• inşallah..hepimiz için.

• Haklisin, ama kendini gerçekten saklayabilenlerde var. Ama gerçekten artik bekaretin bir önemi kalmadi çogu kafada, hersey çok normalmis gibi geliyor-ki bu insanlardir aslinda anormal olan.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Şimdi öyleleri var ki elini falan tutturmaz ama gidip beğendiğine de vermez. Asıl namusu taşıyan o zaten. Bu devirde anlattığın tip insan ne yazık ki daha çok. Şöyle açıklığa kavuşturalım. Birinin başını ezersin ezersin, birden tepene biner, içine tak eder ters patlar dimi. İşte bizim kızlarımızın durumu şuan bu. Daha yeni yeni çağdaşlaşan toplumumuzda iki tarafta da bozukluklar çıkıyor. Mishal erkeğin abazası, kızın kaşarı. 20 - 30 yıldır gelişen '' Erkek, kadın eşittir. Erkeğin üstünlüğü olmamalı düşüncesi , tüm kızlarımız tarafından benimsenip farklı taraflara çekilmesi, üstündeki baskıları atma çabalarının sonucu; işte şuan ki durumdur.

2|2
    0|0
    • 2 dk'nızı ayırıp okuyun .)

• aynen oyle. Bizim de çocuğumuz olacak inş. Ama bu devirde kızlar için o ince çizgiyi tutturmak gerçekten her ebeveynin harcı değil. zor..

• cok haklısın arkadaşım.

• ben sana diyim dostum ben hepsini biliyorum

1.yakışıklı olsun 2.efendi dürüst adam gibi adam olsun 3.zeki olsun 4.maddi durumu iyi olsun

5.sadık olsun 6.bana değer versin değer verdiğini hissedim 7.bana deliler gibi aşık olsun 8.eski sevgili mi aslaaa... 9.gerekirse benim için ailesini silsin 10.bunların hepsi birarada olsun:D

İyi hacı biz hepsini veriyoruz sen ne veriyorsun aaa olmadı şimdi geçmişimi sorgulama namus mu aman canımm o dediğin nedir ki namus 2 bacak arasında mı beynin namuslu olsun yaa giyimime karşıcak olmazz gittt,aaa bu benim eski sevgilim berkecan nolmuş ki onla görüşmüşsem biz sadece arkadaşız.yemek yapabilirmisin evine bakabilir misin aaa inan tırnaklarım acıyor dışarı da yiyelim ne de olsa senin paran var onu yeriz sen ne de olsa ... sin

ne zaman evlenicez? evlenirken bana uçak alıcakmısın?

yok abi yok ben ne veriyorsam karşılığını alırımve yukarıda yazdığım özelliklerin hepsi bende var o halde seçerim arkadaş seçicem de(9) numara hariç

0|2
    0|0
  • Samimiyetsizlik toplumu sarmış durumda.

Grip salgını gibi birinden öbürüne bulaşıyor.

Birşey değil bir müddet sonra herkes bunun doğal olduğunu düşünecek (Hatta düşünmeye başlamış.)

Ama grip gibi Yaz gelince salgınlar biter. Veya sağlığımıza dikkat edersek.

Bence civarını samimiyetsizlerden sterilize et. Nasılsa bir gün yaz gelecek.

Toplumlarda insanlar gibi hastalanır ve iyileşirler.

1|1
    0|0
  • Katılıyorum sonuna kadar o namus bacak arasında değil diyen kızların sonu belli yaş geçmeye başladığı zaman başlarını kapatır biryerlerini diktirirler namuslu rolü yapmaya başlarlar

Ha kimisinde aynen devam eder iş işten geçince tokmakcı aralar

Bi Ankara şarkısı varya "kızlar dura dura iç olur oglan dura dura Koç olur Ankara'da bi hoca var üfledimi uçurur" gençliklerini elin baba parası yiyen p.çleriyle yaşarlar havalı havalı gezerler falan

Kadınlar bazı şeylerin farkına çok geç varıyor.

Burdan "ben beyaz atlı pirensimi bekliyorum" diyen kızlara sizi anca at keser diyorum.

Daha da çok laf varda neseeee diyorum

0|1
    1|0
  • adam hakli dağilalaim

0|2
    0|0
  • Bende inanmıyorum. Alayı dengesiz.

0|2
    1|0
  • beğenmedinse kapı orda.

1|0
    0|3
  • olay budur...anlayan anlar...

0|1
    0|0
  • Bu ks için geçerli değil ki.. Pezevenklikte limit yok şeklinde bir alemin varsa her yerde king sin..

Hee eleştirilecek kızlar değil bu durumda.. Bu tiplere yamulup sonra "doğrusunu bulmadık kısmet işte yea" diyenlerde.. Pezevenk seviyor isen yaptığına katlanacak ve susmayı bileceksin..

1|0
    0|0
  • Ölürem ölürem ölürem gardaş aklım sendedir

Bilirem bilirem bilirem gardaş aklım sendedir

Kadınlar erkekten herşeyi ister bazen derler yok ben onlara değer vermiyorum aslında onlarıda istiyordur , bu durumda kadınların sadece dişiliğini erkek önem verdiği için kadınları çok el üstünde tutuyor yani abazalık diyebilirz , eğer bu aşılırsa kadınlarda çıtayı düşürür

0|0
    0|0
  • Öyle olan kadınları üzeceksin , zi*keceksin , mendil gibi silip atıcaksın öyle öyle hayatı anlatacaksın onlara yoksa anlamazlar

0|0
    1|0
  • soruya 5 yıldız panpa kanka, her neysen artık 5 yıldız 5

0|1
    0|0
  • Katılıyorum. Bazı kızlar da vardır ki istediklerine or.. gibi, istediklerine de hanım kız gibi davranıyorlar.

0|2
    0|0
    • aynen aynen :D ben böle bırı ıle karsılastım... :D muhatap bıle olmadım kendı pıslıgı ıcınde boguldu..

• Bence hepsi çok namuslu, çok cici kızlar niye öyle diyorsun arkadaşım.HEPSİNİN A M K

0|3
    1|0
Yükleniyor...