Altın küpe almalı mıyım?

Evet arkdaşlar benim 1 yıllık ilişkim var sevgilimi seviyorum ayın 11'insw dogum günü var ben hala ne alıcagımı bilemedim küpeleri sevdigini biliyorum altın küpe almalımıyım sizce nasıl bsy olmalı kızlar nasl-ıl küpeler hosunuza gider szn ona göre cevaplar verinizz lütfen

Güncellemeler:
soru işareti koymaayı unutmusum :D

0|1
10|5

En İyi Erkek Görüşü

• kendin bsyler yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Altın yada gümüş farketmez bence daha çok onun tarzını yakalamış olman önemli özellikle mesela dikkat et daha çok beyaz gümüş rengi seviyorsa tutup sarı altın küpe alırsan sonuç ancak yıkım olur. Beyaz altın küpe modelleri ise her zaman beğenilesi olmuyor gümüş set falan alsan mesela tercihen ideal derim.

0|0
    0|0
  • Renli taşlarla süslü altın olduğu pek anlaşılmayan küpelerden alabilirsin , tamamen altın pek mi demode duruyor ...

0|0
    0|0
  • küpe zaten 10 cift almisin be arkadasim,bence en güzeli güzel bi parfüm al,ve güzel bir saat al yada künye,bide yemege götür süper olur gül almayida unuma... sanirim akrep burcu sevgilin bende akrep burcuyum akrep kadinlari bu tarz hediyeden cok hoslanir kk gibi seyler bunlar idealdir bayanlar icin ama bence küpe alma derim.tek tas yüzüge gelincede sakin böyle bisey alma cünkü tek tas evlilige ilk admd ha ciddiysen bu kizla evlilik istiyorsan onunla?bence ogum gününde ona tek as alarak evlilik teklifi edersen ona en güzel dogum günü hediyesi olacaktir...SAYGILARIMLA

0|0
    0|0
    • 18 yaşımdayım :) Ne evliliği yav daha var :)

• o zaman bize ne kardesim allah alla ne istiyorsan onu al

• Incikci boncukcudaki küpelerin nesi var... Bazi hediyelerin fiyatından daha cok süslemesi görseligi önemli. Ve Simdikten altın alırsan sonrası ne olcak

0|0
    0|0
  • bende küpeleri cok severim ama altın küpe takmam yani belki o da altın küpe takmayalbilir onu yerine altın kolye alabilirsin ya da bileklik :)

0|0
    0|0
    • kolye var zaten isminin yazılı oldugu altın :) bileklikler bana pahalıya patlayabilir :) o yüzden küpe dedim :)

• küpeleri cok sevdigini biliyorum hatta bi ara öyle gezerken tezgahta küpe satan birinden 10 çift küpe almışdık :) tanesi 50 kurustan :)

• :)) hmm o zaman al tek taşlı alabilirsin mesela :) amaan onada karar verirsin orda :)

• bence yakut küpe al, altına oranla daha şık duruyolar :)

0|0
    0|0
  • Kücük zarif küpelerden alabilirsin.. Ben bi kac yil once 35tl odemistm sanirim simdi 60-70 vardir..

0|0
    0|0
  • altın alma. dünya hali belli olmaz paracıklarına yanarsın sonra :)

0|0
    0|0
    • Paranın önemi yok benim için önemli olan sevgilimi mutlu edebilmek :)

• sarı altın alma beyaz al

0|0
    0|0
  • bence onun yerine ona güzel kalpli bir paket hazırla içine çikolata jelibon güzel notlarla kalplerle filan doldur resimlernizi koy içine çok hoş oluyor

0|0
    0|0
    • güzel fikir ama jelibon sevmiyo ben seviyorum :) kutu uygun aslında dedklerini yapıp küpeleride içine atsam nasıl olur :D

• oda iyi fikirde neden küpeye taktın git bir tektaş al :D:D yada yüzük takmadıysanız gümüş yüzük al küpe çok demode geldi bana

• yüzük taktık sevgilim küpeleri çok seviyor :D o yüzden :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bence kolye al daha iyi bende almisdim dogum gününe ama bana demisti benim hic ayyildizli kolyem olmamisdi diye bende aldim fazla param yokmusdu gümüs almisdim, küpe alcaksan bence alma onun yerine yüzüge baksan daha iyi hem parmaginda yüzük oldumu erkekleri ürkütür biraz bence bence diyom

0|0
    0|0
    • yüzüklerimiz var daha önceki dogum günnde kolye almışdım zaten :)

• bayramin ilk gününde forma hediye etmistim adi ve memleketedeki sehirinin adi yaziyor arkasinda biraz cimbom, mac deliside bence iyi bir hediyedi 79 forma 25 Adi ve numara 21, haa bunuda kendisi istedi biraz arsiz da

• o tip bende olsa elmas alsam yaranamazdım panpa dogruya dogru

0|0
    0|0
  • çizgili gecelik al bence

0|0
    0|0
  • bir kilo incirden şaşma derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...