Almanya'da hangi şehirde yaşanır? Almanya'nın en güzel şehri hangisi ?

Önümüzdeki yıl Almanya'da yaşayacağım sizce Almanya'nın en güzel şehri hangisi ?

Güncellemeler:
bide yazacağı şehri görmüş birileri yazarsa daha iyi olur

0|0
716

En İyi Kız Görüşü

• Remscheid'a gel :D

Minicik bi sehir turk cok fazla yabancilik cekmezsin fazla irkcilik yok..

Unv. Ye gideceksen wuppertal sehrinde unv var gayet iyi bi univeriste otobusle yarim saat 45 dk gidip gelirsin..

1|0
    0|0
    • remscheid'da akrabalarim var benim :D akraba çikmayalim sakin.. :D

• Hahahah mükemmeeeel :D

Kayseri aksaray kirsehir nevsehir? Hangisi? :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Dortmund berlin köln münchen heidelberg bunlar gayet oldukça güzeldir elemek ve araştırmak sana kalmış en güzelleri bunlar.

1|0
    0|0
  • biz hepimiz dortmundcuyuz

0|0
    0|0
  • Almanya'nın tamamını görmedim ama Hamburg'da hiç yabancılık çekmezsin mini Türkiye gibidir.

1|0
    0|0
  • Türklerin yoğun olduğu yerler Berlin, Köln, Mannheim, Stuttgart ve Frankfurt

Ama yasanacak olarak en iyi Sehir Stuttgart hem ulasim iyi hem kalabalik degil o kadar

0|0
    0|0
  • Türklerden uzak dur gitmişken yabancı toprağı solu. Sana tavsiyem aalen, Frankfurt ya da Munih. Kesinlikle git buralara enfes yerler

0|0
    0|0
  • münihte erkekler teklif ediyormuş

0|0
    1|0
  • NRW e gelceksen kesinlikle Düsseldorf derim.Kölnde fena degıl ama özellikle duisburg cok sıkıcı aman derim

0|0
    0|0
  • KÖLN..

1|0
    0|0
  • Schweinsteiger

:D

1|0
    0|0
  • sen ne sebebten dolayı almanyada yaşayacaksın?

1|0
    0|0
    • üniversite eğitimi için

• oda önemli tabii ama şehirinde güzel olması lazım. zaten ailemden ayrılacağım tek başıma bilmediğim bir ülke... birazda şehir güzel olsun ki sıkılmayayım

• o zaman yardımcı olamayacağım en güzel ülke benim ülkem:)

• Berlin dye biliyorum

0|0
    0|0
  • Yok mu bir tanıdığın bildiğin onun yanına git

0|0
    0|0
    • var da sonuçta 4 yıl kalacağım. yurtda kalmam daha iyi olur diye düşünüyorum

• anlıyorum, tabi bu şekilde sorman da güzel ama, kimin nasıl bir ortamla karşılaşacağı da bilinemez şimdiden yolun açık olsun, Allah yardımcın olsun gurbette.

• haklısın bilemeyiz orda beni neler beklediğini. teşekkür ederim :)

• Tabi ki Berlin.

0|0
    0|0
  • Munih

0|0
    0|0
  • Heidelberg, Darmstadt, Frankfurt, Stuttgart, Mannheim, Düsseldorf. NRW soğuk bir eyalet hatta ben bu yazıyı yazarken dışarıda yağmur yağıyor. BW güzel eyalettir orayı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bayern münih

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Almanyayi sevmiyorum

En güzel sehir viyana ;)

0|0
    0|0
  • almanyada yasamiyorum ama berlin'de cok fazla türk var, yabancilik cekmessin :) almanyanin neresine gidersen git ama köln'e gitme :)

0|0
    0|0
  • Berlin.

0|0
    0|0
  • heidelberg

0|1
    0|0
  • hamburg...

0|0
    0|0
  • bilmiyom ama türklerin olduğu yerler iyi olur