Mekikten anlayan bir bakabilir mi ya?

1 aydır sabah ve akşamları 1 set 20 mekik çekiyorum ama karnımda tık yok azcık belli etse azimlenirim ama sonuç alamadıkca bırakasım geliyor ne önerirsiniz hafif karın kası için?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gunlere bölmen lazim, boy ve kilona bak once ona gore yap ne yapicaksan bide guzel ve duzenli beslenmen lazim

0|0
    0|0
    • Ekmeği kesecem ekmeksiz olmuyo ama napim

• Tamamdir mesaj atiyon simdi

• Tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 18

• Sabah akşam 20'şer tane mekik çekmektense, günün herhangi bir diliminde sadece 15-20 dakikanı ayırıp 4-5 set 15 veya 20'şerlikten (ileri seviyede max.) crunch yapılması daha faydalı olur. Ayrıca plank, leg raise gibi hareketler tüm karın bölgesine hitap ettiğinden bu hareketleri yapman daha faydalı olabilecektir.

0|0
    0|0
  • 1 set sadece mevcut durumunu korur :)
    set sayılarını yavaş yavaş arttırmalısın.. mesela bugün 2. seti yaptın diyelim sonunda zorlandın, akşam 3. seti yarım yaparak böyle böyle arttırmalısın. 5 sete ulaşınca setteki adetleri yani 20 değil 25 olarak yapmalısın böyle böyle sonuca gidersin.. tabi bunu beslenmenle de destekliceksin ;)
    tek tavsiyem birden arttırma yavaş yavaş.. yoksa yamulursun :))

0|0
    0|0
    • Yamulursun derken gerçek anlamdamı mecaz anlamdamı :D

• esasında her iki anlamda da :)) çok çalışmayan kasların halk arasında et kesme denilen vaziyeti alır dokunamazsın bile :))

• 1-sana kim sadece mekikle karın kasları çıkar dedi?
    -mekikle kasları hacimlendirirsin, diyet ve kardiyo yaparak üzerindeki yağı yakarak belirginleştirirsin
    2-sana her gün hem de sabah ve akşam kim yap dedi?
    -haftada 3 günü geçme 4 er setten 2 alt karın 2 de üst karın hareketi yap
    3-mekik yaparak karnındaki yağları yakarsın diyen biri varsa çevrende derhal o kişiyle sporsal anlamda iletişimini kes.

0|0
    0|1
  • Boy kilo yazar mısınız?

0|0
    0|0
    • 1,65 52 kilo

• Plan duruşumu pardon ama o ne? Ben anlamiyorum pek

• google amcaya plank duruşu yazıp görsellere bakarsanız bir çok plak duruşu olduğunu göreceksiniz. :)

• sayıyı gün geçtikçe çoğaltman gerek ne kadar ağrı olursa karın bölgesinde okadar geliştiğine işarettir sayıyı sürekli tekrarlarsan bir b*k olmas

0|0
    0|0
  • dizlerini büküp mu cekıyosun?

0|0
    0|0
  • günde 1000 tane mekik çek 1 ayda çok acayıp olur

0|0
    0|0
  • 1 set 20 mekik mi? birşeye yaramaz o ben 4 set 30mekik yapıyordum :) ama sen 3 set 15mekik yap zamanla arttırırsın.

0|0
    0|0
    • Ne kadar zamanda sonuç aldın?

• ben 1. aydan sonra sonuç almaya başladım ama yediklerin çok önemli beyaz ekmekten hamurdan şekerli şeylerden asitli şeylerden yağlı şeylerden uzak durucaksın unutma 1. basamakta beslenme yer alır 2. basamakta spor.

• Peki teşekkür ederim

• Karin kaslarinizi dogru calistirdiginizdan emin olun karin bolgesi inatci bir bolgedir ve gunluk 20 mekik cok cok cok az gunluk en az 5x50-70 yapmaniz gerekmekte

0|0
    0|0
    • usta kız yeni başlıyo daha günlük 20 den bahsediyo 5x50-70 çok ağır gelir 2. gün yataktan kalkamaz

• tamam reyis gelişme gösterirde senin dediğin başlangıç seviyesi için ağır hele bir kız için çok daha ağır

• Mekik cok zor bir haraket degil benim onerdigim set ve sayilar aslinda az bile karin bolgesi dayanikli kas grubudur oyizden gelistirmesi zordur gelistirmek icin sinirlari zorlamak ve aci cekmek lazim :)

• 1 set 20 kere ile 1 yılda çıkar ancak

0|0
    0|0
  • Nizami yapmiyorsun demekki

0|0
    0|0
  • 1 set 20 mekik bir işe yaramazki.
    En az 4 er setten canının yanacağı kadar her seferinde çekmen lazım set araları 45 - 60 sn arası değişmeli.

0|0
    0|0
  • Istersen gunde 1000 mekik cek ustteki deri ve yag yok olmadikca gozukmeyecek

0|0
    0|0
  • ilk once kosu yapacksn sonra mekik

0|0
    0|0
  • Devam et sonucu goreceksin

0|0
    0|0
  • Şişko bitteer siskoooo bitteeer

0|0
    0|0
  • 5x20 mekik ve 5x20 superman yap

0|0
    0|0
  • Sen kası ne yapcan ki. Barfix çek mekik yerne.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 20 mekikmi hiçbirşey değilki bu. Ayrıca karın kasların belli olsun istiyorsan şeker tüketimini azaltman gerekir. Karın kaslarının en büyük düşmanı şekerdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...