Sporcu kahvaltısı :)?

Arkadaşlar her sabah yumurta lor peyniri ve lor peynirli shake içmekten gına gelmişti geçen gün bir tarif bulmuştum bugün denemek kısmet oldu ve tavuktan sonra yaptığım en iyi yiyecek oldu :D denemek isteyen varsa deniyebilirim formda kalmak için

Malzemeler
100 gr muz [mutfak tartısı olmayan varsa büyük muzların yarısı küçük muzların bütününü atabilir]
1 avuç kuru üzüm ben 30 gr koydum yaklaşık 1 avuçtada o kadar vardır
5 tane yumurta beyazı akı
75 gr yulaf ezmesi

bunların hepsini blenderda karıştırın sıvı kıvama gelene kadar ardından bir tava alıp birazcık zeytinyağı döküp süzüyoruz peçeteyle

ardından sıvı kıvama gelen malzemeleri döküyoruz tavaya 2-3 dakika arkalı önlü pişiriyoruz ben hala şu an yemeğe devam ediyorum yaklaşık 200 gr çıktı piştikten sonra ölçtüğümde on numara beş yıldız oldu :D ama acıktırabilir ekmeksiz :D yulaf koydum diye ekmek yemedim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi eklemen falan mi var yoksa biyerden mi buldun

0|0
    0|0
    • youtubeda gezinirken buldum ekleme yok ama bu tarifin aynısının değişik bir versiyonu da var muz ve üzümsüz muz ve üzüm yerine lor peyniri ekliyolardı ama her sabah lor peynirinden sıkıldığım bu muz ve kuru üzümlü olanı denedim cidden çok iyi oldu tek sıkıntı çabuk bitti 1 200 gr daha yerdim

• lor koymak istersen de tuzsuz ve yağsız lor olarak alıp koy bazı lor peynirleri çok tuzlu bazılarıda çok yağlı oluyor geçen gün realde değişik bir marka lor peyniri gördüm 100 gr da 12 gr yağ yazıyordu tam yağlı beyaz peynirle yarışacak nerdeyse

• Iyi bilmek lazim ya ben 3 4 yumurta tavuk ton baligi balik sut pilav makarna eksik etmiyom ama dedigin gibi biseyler yapamiyom nedense

Kızlar Ne Diyor 1

• İyiymiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence yazsan daha İyi olurdu soru göremedim.

0|0
    0|0
  • Güzelll :)

0|0
    0|0
  • Fitness mi yapıyosun üstad sen?

0|0
    0|0
    • yok usta vücut geliştirmeyle uğraşıyorum clean bulka başladım nette görmüştüm bu tarifi çok merak edip denedim bugün on numara oldu ama yulaf ezmesi kattığım için ekmek tarzı şey yemedim yanında pek doyurucu olmadı çok çabuk bitti 200 gr bir dahaki sefere 10 yumurta beyazıyla denemeyi düşünüyorum gr arttırma açısından

• Deneyeceğim faydasını göremezsem 25 kiloluk dambılları kafana fırlatırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...