Dışarda spor hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Bu gün orta ağır tempoda yaklaşık 30 dakika koştum ve resmen ciğerleri döktüm sigara ve hareketsiz yaşam resmen bitirmiş. Biraz daha ileri gidip burpee falan yaptım 3 set. Dönüşte neredeyse kusuyordum. Tavsiyeleriniz varsa alabilirim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Barfix felan çek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birden kosmak kalp ve kalp alveorlari icin hic iyi degil tavsiye etmiyorum helede sigara kullanan bir kisisin bende spor ile ugrasiyorum ve spor hocam soylemisti bunu

0|0
    0|0
    • Doğru söylemiş nabzın birden yükselmesi ölüm riski demektir. Ani hızlanmalar ve yavaşlamalar ritm bozukluğuna bile yol açabilir

• Sabit tempoda koşuyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• İlk başlarda abartma yavaş tempoda koş 500 metre sonra dinlen birdaha koş. Günden güne yavaş yavaş çoğalt yoksa soğursun yaptığından birde en önemlisi nefes kontrolü. Doğru nefes kontrolü ile bu halinle 1500 metre rahat koşarsın.

0|0
    0|0
  • Hangi amacla yapiyorsun simdi bu da onemli cigerleri acmami kilo vermemi almami yoksa saglik olsun diye mi

0|0
    0|0
    • Tabiki her sporun başında sağlık gelir. Kilo fazlam yok da fit bir vücut olsun istiyorum diyebilirim.

• Tabiki ona diyecek sözüm yok ancak birazda kondüsyon olsun istiyorum hareketsizlikten de bıktım açıkçası

• Merak etme bu yeterli olacaktir zamanla zaten bu da sana hafif gelir sonra kendin arttirirsin. sigara da etkisiyle bol balgam atarsin kanka onu soyleyim yutkunma sakin vucudun temizleniyo demektir o

Yükleniyor...