Evde vücut geliştirme ne kadar işe yarar?

3 er kiloluk iki dumbel ve sehpa var göğüs karın kaslarımı geliştirebilir miyim.

Güncellemeler:
tm arkadaşlar 5 kg alıcam saolun önerileriniz için

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• evde de hareketleri yaparak geliştirebilirsin internette var bunlar videolu şekilde ama protein alsan daha iyi olur bi de 3 kilo biraz az değil mi sencede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 3 kilomu? :D Naptin lan sen :D Ben bilo bi 5 kilo kaldiririm yani. :D

0|0
    0|0
  • sehpayla falan olacak iş değil

0|0
    0|0
  • spor salonuna gidecek vaktin yok mu

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. rr

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. rrrrrrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şöyle söyleyeyim. Çok tekrar yapabileceksen 5-10 kg olabilir. Ama çok tekrardan kastım yılmadan durmadan 4-5 set X 20-25 tekrar çıkarabilmektir. Asla hacim kazanmazsın ama sıkılaştırırsın en azından. Eğer kan pompalansın şişsin istiyorsan 20 kg'dan aşağısı pek kurtarmaz.

0|0
    0|0
  • hic birise yaramaz cünkü spor kendi basina yapilacak aktivite degil ortamda olursan canin yapmak ister veya yaris yaparsiniz kim kac kiloyu kac sefer kaldiriyor diye. ama yinede ben evde yapicam diyorsan 10 kg halter daha iyi olur iki tane alsan bir sag eline birde sol eline tam olur birtane oldumu cok zaman harcarsin elini degistir falan filan

0|0
    0|0
  • 3-5 kilo ile olacak iş değil. Salona yazıl

0|0
    0|0
  • 5 kilo bile az çok çalışman gerek onunla

0|0
    0|0
  • O dediklerinle bir şey olmaz en azından dabıllarını 5 kiloluk alsaydın iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • salona git gıda takviyeside olmalı agır calışıp iyi beslenmen lazım bence tabiii

0|0
    0|0
    • 6 Ayda Önce Gıda Takviyesi Kullanılmamalı

• su bir gercek vucut calısacaksan yemene içmene dikkat edeceksin yemeğe devam ettiklerinle olmaz ona göre beslenmen lazım

Yükleniyor...