Yemek yapabilen kadın mı yapamayan kadın mı?

Sizin tercihiniz hangisinden yana olurdu yumurta kırmayı bile beceremeyen kadın mı yoksa yemek yapmanın kitabını yazmış bir kadını mı tercih edersiniz ?

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• sorulur bu şimdi tabi ki yapabileni süs eşyası almıyoruz eve en az benim kadar hamarat olmalı

0|0
    0|0
    • Siz ne kadar hamarattınız ?

• Bence biz sana kız bakmaya başlayalım anca buluruz.

• he ya göz gezdir birini bulursan haber et yaş geldi geçiyor :)

Erkekler Ne Diyor 24

• Seven kadın daha öneli. yemek memek zamanla ögrenilir. hem bütün yemekleri kadın yapmamalı

Eve hizmetci almıyorsun

0|0
    0|0
  • :D:D yani özellikle yemek yapmayı beceremeyen birini istiyorum diye bır çıkış gelir mi sence, saçmalık. Herkes yemek yapabilen birini etrafta ister, ama bazı ayrıcalıklı durumlarda gerenk yok, ben hallederim...asdasdad

1|0
    0|0
    • Ben erkek olsam isterdim mesela evde oturup yemek yapmak yerine çıksın çalışsın sonra dışardan yiyelim ohh mis.

• kadın temızleyecek,duzenleyecek,pişirecek, doguracak sevecek sevilecek

adam getırecek,tamır edecek ,karar verecek,sahıp cıkacak sevecek sevılecek,bunlar yoksa bır beraberlıkte kopekler bıle cılgınlar gıbı asık,kedıler dunyanın en romantıklerı

0|0
    0|0
  • Birlikte yemek yapacağım kadın...

0|0
    0|0
  • Yapabilen kadın..

Lan eskiden, yemek yapmayı bilmeyen kadın ayıplanırmış toplumda. Şimdi kalkıp carcar konuşuyor hepsi.. Diller, sivri burunlu apaçi ayakkabısı kadar..

Kalkın kalkın, kahvaltı hazırlayın da yiyelim ya.. Kürt böreği mi yiyicez a.k. :))

1|1
    0|0
  • Yapabilmeli tabi ki ama sadece yemek yapabiliyor olması diğer eksi yönlerini telafi etmez.(eksi olan yönlerin ne olduğu da önemli)

0|0
    0|0
  • Eğer aşıksan fark etmezdi. Tercih et dersen yemeyi seven biri olarak yemek yapmanın kitabını yazmış bir kadını tercih ederdim.

0|0
    0|0
  • az bırakmazsa evde beni evde iyi olur kitap yazmasına gerek yok ama en azından bir kuru fasulye pilav yapsın yani yada hiç olmadı yumurta kırsın ne yapalım seviosak yerizde hepte yenmez öğrenir herhalde bak ben bunu hiç düşünmemiştim yaaa aklıma takıldı şimdi

0|0
    0|0
  • Gerçekten sevdikten sonra gerisi hiç önemli değil, yemek yapmayı bilmiyor diye başkasına mı koşacağız :) Yapamasın, aç kalacak değiliz ya. Fakat yapıyor olması da bir artı olurdu yani..

0|0
    0|0
  • bu soru mu yemek yapabilen tabiki... her gün kahvaltı yiyemem... aşk kalp, sex uçkur yemek te karın doldurur, hiç birinin yerini diğeri tutmaz kimse kandırmasın kendini

0|0
    0|0
  • Yemek yapmanın kitabını yazmasa da bizi aç bırakmayacak kadar hamarat olsa yeter. Her gün çeşitli aramam zaten.

1|0
    0|0
  • Yemek yapsın tabii :) Ben de iyi bir aşçıyımdır. Ama birlikte yapmak daha güzel olur :) Zaten hayalim de o :)) Ortaya birlikte mükemmel yemekler çıkarmalıyız :))

0|0
    0|0
  • Bir şey diyeceğim ama çok klasik olacak ama, hani derler ya "Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer" bu harbiden de doğrudur.

0|0
    0|0
  • tabiiki yemek yapabilen kadın en iyisidir yapamıyosa ben ona kadın demem erkeklerde bilmiyo :D bari farkınız olsn :D

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayı bilmeyen kadın, Adriana Lima olsa bile uzak dursun..Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer :))

0|0
    0|0
  • Bu soruyu laf olsun diyemi sordun? yemek yapmayı bilmeyen kadınla nereye kadar bir ömür gider meçhul yani.. Ha öğrenmeye meyilliyse ve öğrenecekse sorun değil, ama beceriksizin biriyse şahsen hiç işim olmaz..

0|0
    0|0
    • Evet bu soruyu laf olsun diye sordum.Aklıma bişey gelmedi.Varsa sen söyle.

• c(i)mlelerini bana düzelttirmezsen darılırım bak, (bidaha kine) kinaye yapma oldumu :)

• Yaaaa of nasıl da denk gelmiş sana...

• yemek yapmak mesele değil , güzel yemek yapmak önemli olan.

burdan yola çıkarak güzel yemekler yapabilen kadın her zaman 100 adım öndedir :))

0|0
    0|0
  • Yemek yapamayan kadın işe yaramaz.. Eksileri görelim..

1|0
    0|0
  • fark etmez yapsa iyi olur ama aşçı almıyoruz ki sonuçta ben de bilmiyorum

0|0
    0|0
  • yapabilmesi ikimiz içinde hayırlı olur :D

0|0
    0|0
  • Yapamıyorsa sorun değil ben yemek yapmaktan zevk alırım

0|0
    0|0
  • yemek yapabilen kadın tek kelimeyle

0|0
    0|0
  • kadın yemek yapmalıdır

0|0
    0|0
  • okuyosa kariyeri varsa yemeği falan bilmez olsun her gün dışarıda yeriz para bol nasılsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...