Kardeşimin uzaması mümkün mü?

Kardeşim 11e gidiyo 165 boyunda 48 kilo ama gel gör ki sınıfındakilerde çok uzun o da bi 3 cm uzasam yeter diye başımın etini yiyo ne önerirsiniz sizce uzaması mümkün mü

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• boy genetik bişey bence. uğraşla alakası yok

0|0
    0|0
    • bence değil benim mesela yengem 1.55 amcamda en fazla 1,70dir ama oğlu 1,85 ailedede bu kadar uzun yok

• genlerden geliyor olabilir. çoook derine inmeyince bilinmez.

mesela benim boy 190 baskette oynamadım. süt de sevmem içmem.

Erkekler Ne Diyor 10

• yaşı 18 olana kadar boyu büyür... 18 den sonra büyüme durur...yaşı kaçsa daha büyür...

1|0
    0|0
  • 21 kadar uzayabilir ama herkez için gecerli değil genetiğide önemli ama yinede uzamak için bol bol balık yemesi yada yagı hapı yüzmesi lazım süt içmeli

0|0
    0|0
  • Takmasın bu kadar ya uzayacaktır mutlaka. Hem Türkiye ortalamasına göre kısa değil ki boyu :) Spor yapsın ve dengeli beslensin, mutlaka uzayacaktır..

0|0
    0|0
  • kardeşinin kemıklerı kapanmıssa ıster gunde 2 lırtre sür ıster gunde 2 saat basket oynasın malesef uzamaz eger keımkler kapanmamıssa hiç bır sey yapmadan uzar boy bu kişiden kişeye değişir. 17 yaşında 1,94 idim 21 yaşındayım 1,94 1 cm bıle uzamadım . bazıları 17 yaşında kadar uzamaz bırden boy atabılır 21 yaşına kadar .

0|0
    0|0
  • mümkün. kızlar 20 erkekler 24 yaşına kadar uzamaya devam eder. tabi azalarak gider bu ama uzayebilir eğer uzamak için çaba gösterirse

0|0
    0|0
  • Yaş 20-22 ye kadar uzayabiliyor erkeklerde motive et biraz çocuğu hoplasın zıplasın uzar belki.

0|0
    0|0
  • uzar 2 santim daha evit

0|0
    0|0
  • gelişimini tamamlaması için son 1 yıl ve boyu 2-3 cm daha uzayacaktır..

0|0
    0|0
  • 1-2 sene daha uzar 3-5 cm

0|0
    0|0
  • spor yapsın herhangi bir hastalığı yoksa uzar

0|0
    0|0
    • yookta ne gibi sporlar mesela

• dövüş sporuyla ilgilenmek isterse kingboks muaythai tekvando v.s

yok istemez ise voleybol futbol basketbol yapcak şey çok. ama gidipte halter yapmaya kalkışmasın 165 lik kardeşin olur sana 125 :D

kingboksu öneririm her türlü faydasını görür sadece boy degil.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sabah akşam süt ve egzersizler.Cünkü boyu hala uzayabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...