Nokia Lumia 920 alınır mı?

Nokianın yeni telefonu lumia 920 önümüzdeki aylarda ülkemizde olacak

Windows işletim sistemli bir telefon bilgisi olan varmı almaya değermi

Fiyat olarak tam bilgi olmamasına karşı 1500 1700 arası düşünülüyor

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• lumia ile ilgili soru paylaşacakken gördüm sorunu. Lumia 920 gerek işlemcisiyle, gerek video, fotoğraf çekimiyle, gerekse bataryasıyla diğer telefonlara açık ara fark attı. Iphone 5 dahi türkiye'de 2500 lira'dan satışa çıkacakken lumia 920 1649 gibi bir rakama piyasaya çıkıyor. Bu da nokia'nın müşterilerini kazıklama yoluna gitmediğini, 2500TL iphone'a verecekken, neredeyse yarı fiyatına daha iyi bir telefon alınabileceğini gösteriyor. Lumia 920 forum.donanimhaber.com incelemesine göz atmanı tavsiye ederim. Iphone'da 500bin uygulama varken, windows da 120bin var. Ama şöyle düşünmekte yarar var; 5000 bin farklı uygulama mı? yoksa yarısından çoğu aynı mı? Android için de bu söylediklerim geçerli. Android ve ios pek güncelleme getirmiyor ve kullanıcılarını yarı yolda bırakıyor. Bu konuyu da düşünmeni tavsiye ederim.

Sağlamlık konusunda da zaten yorum yapmaya gerek yok. Gözüm kapalı alırdım o telefonu ama o kadar para verebilecek durumda değilim. kısmet olursa ileride bu telefonu da almak istiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nokia lumia 920yi öneririm. iphone 5'in hiç güzel bi özelliği yok. nokia lumia 920 ile bedava müzik indirebiliyorsun güneş olsada ekranı görebiliyorsun ayrıca çok daha dayanıklı bi telefon sonuçta nokia mesela iphone 5 düşse hemen çatlar ekranı ama nokia'nın ürünleri öyle değil. şunun boşluklarını silerek bi göz at linke XP yeterli olmadığı için boşluklu yaptım:) h t t p : / / w w w . n o k i a . c o m / t r - t r / u r u n l e r / t e l e f o n / l u m i a 9 2 0 /

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğru yoldasın. Yakın gelecelte Nokia Windows sistemiyle ve Windows Phone piyasanın hakimi olacak. Lumia 800 bile Türkiye'de yokken 920 nin kullanımı hakkında bilgi veremem.

0|2
    0|0
  • şu dönemde i-phone veya android işlemcili bir samsung/htc dışında telefon alınmaz. mobil telefon piyasasında windows hiç birşey değil.

0|1
    0|1
    • Telefonun nokianın amiral gemisi olacağı söyleniyor yorum için teşeşkürler

Yükleniyor...