Sevgilinize hiç el kaldırdınız mı, ya da o size kaldırdı mı?

Bir keresinde tartışırken haksız yere durmadan konuşup bağırıyordu, bende dayanamadım sussun diye elimle ağzını kapatayım derken yanlışlıkla dudağını ısırtıp çok az kanatmasına sepep olmuştum. Aslında el kaldırmak bile denmez buna ama ona sorsan ağzına yumruk atıp dudağını patlatmışım diye anlatır..

Nese sizin başınıza geldi mi böyle birşey yada daha değişiği ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• sevgilim arkadasiylan yumruklasiyordu onlari durdurmak icin araya girmistim cunku alkoluydu ikiside ve hesapda sakalasiyorlari erkek arkadasim tarafindan yanliska yumruk yedim daha dogru arkadasina indirdigi yumrugun yarisinida ben yemistim.. tabikide bunun acisini cok kotu cikardim :D sonucu onatek tas olarak patladi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• heheh çok komik ya :D :D evet olmuştu o şakalaşırken oldu ama eli o kadar ağırkı onun deydirdim demesi benim canımı acımasına yetmişti

0|0
    0|0
  • kül tabağını bacağıma koyduğu anda geçirdim bi tane nasıl rahatladım anlatamam

0|1
    0|0
    • Neden kültabağını bacağına koydu ki ? Yani seni kızdıran ne anlamadım tam olarak

• sigara içiyordu masadaki kül tabağını aldı bacağıma koydu olay ya dokunmak ya bakmaktı o kadar abaza bi davranış buldum veya benim fesat düşüncem diye düşünmeye kalmadan o sinirle geçirdim

• Asla olmadı şükür

0|0
    0|0
  • Çoook tokat attım hatta bi kere neredeyse dayak yiyordum :D

0|0
    0|0
  • şakalasıyorduk dkkada bir öpüyordu sacımı cekiyordu o an sinirlendim artık itekliyim derken tokatı gecirdim nasıl oldu hala bilmiyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayır kesinlikle el kaldırmadım kaldırmam da

0|0
    0|0
  • Genelde duvarı yumruklarım

0|1
    0|0
  • Bi Keresinde Avcılar Meydanında Tokat Atmıştım Sonra Çok Fazla Üzüldüm :( :(

0|0
    0|0
    • Kıza el kalkmaz. Ama kız el kaldırmadığı sürece kalkmaz :P

• Çok Söledim Ona Bak Dedim Ben Biriyle Tartışırken Girme Araya Bok Varmış Gibi Gene Girdi Yedi Tokatı :D

• hayır olmadı bu yaşıma kadar. olmaz öyle şey

0|0
    0|0
  • El kaldırırsa kız falan demem sinek gibi duvara yapıştırırım.

0|0
    1|0
Yükleniyor...