Bir erkeğin elinde Nokia 3310 görseniz ne yaparsınız?

Bir erkeğin elinde Nokia 3310 görseniz ne yaparsınız? Onun hakkinda ne düsünürsünüz? Onu incelermisiniz?

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Gıbta ederim

0|1
    0|0
  • Haha, kim olduğunu az çok tahmin edebiliyorum. Kesinlikle aşık olurum o kişiye, o nostalji anlayışına.

0|2
    0|0
  • İlla iphonmu olacak yaa Nokia telefonun kralı

0|1
    0|0
  • kimseyi umursamadıgı icin tebrik edilesidir.

0|2
    0|0
  • incelemem umursamam telefonu

0|1
    0|0
  • Eskiden benim en sevdiğim marka telefondu. Gülümserim görünce o kadar:)

0|1
    0|0
  • yuzde bir milyon farkli isler pesinde oldugunu dusunurum... nokia 3310lar polis tarafindan dinlenemeyen tek telefonlardir. yada soyle soyleyim interneti olmayan bir cok telefon polis tarafindan dinlenemiyor diye onunda o islerde parmagi oludugunu dusunurum. yurtdisinda ise.. ama turkiyede yasiyorsa ekonomik durumunun iyi olmadigini dusunurum..

0|1
    2|2
    • okuyun ibret alın mk zehir gibi kız.

• Telefon dinlemeleri telefondan telefona fark etmez, operatör hattı ile ilgili baz istasyon arasındaki sinyalleri algılayan her türlü aygıt/donanım telefon dinleme işlemini gerçekleştirebilir. Şuan da BTK tarafından tüm cihazlar dinlenebilir, dinlenemeyen tek cihazlar uydu bağlantısı ile haberleşen iletişim araçlarıdır. Bunlar aracı bir operatöre ihtiyaç duymadan direkt uydu bağlantılı telsiz mantığıyla çalışan cihazlardır. Bilin istedim.

• Dinlenilmeyen 2 telefon vardı artık yok nokia 6110 ve ericsson 688 di ama artık hangi tel.olursa olsun kulaklara takılır ... Kaçarı yok

• Incelemek ne kelime nikahima alir opup basima koyarim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• biraz önceki sorudan dolayı sorulmuş bi soru daha=))

gene söylüyorum ben takılmam öyle şeylere

0|1
    0|0
  • aman petrol canım troll

nokia 8850 ile dolaşırken millet mal mal bakıyordu, bozulmasaydı iyiydi

0|1
    0|0
  • Helal olsun derim. Çünkü lüzumsuz yere telefona para saçanlara anlam veremiyorum.

0|1
    0|0
  • yanına yaklaşır birader orjinal kapağı mı diye sorardım :))

0|1
    0|0
  • ''Abi, bi müsade et de, şu tekerin altına koyalım, kayar mayar araba'' der, kibarca isterim..

0|1
    1|0
  • Hiçbirşey düşünmem zevk ve renk yani

0|1
    0|0
  • ya biraz önce buna benzer bi soru vardı, ama konunun kahrımanları kız ve iphone dı )

0|1
    0|0
  • Versene la bi space impact oynayayım derim.

0|1
    0|0
  • zamanda yolculuk mu yapmış diye bir şüphelenirim

0|1
    0|0
  • Tam bir antika derim o erkeğe.

0|1
    0|0
  • Dünyayi bu kadar materyalist görmeyin .

0|1
    0|0
  • Ters yapmazdım mazallah elindekini kullanır kafama filan atarsa. İyi çaktırmışsın ayfonlu kıza.

0|1
    0|0
  • ben kesin verirdim :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...