Amerika'daki Sandy kasırgasını bekleyen var mı?

Amerikada olup,yaşayıp Sandy kasırgasını bekleyen yada Floridada yaşamış kişiler var mı?Varsa nasıl önlem aldınız ya da çok mu şiddetli geliyor?Bildiklerinizi paylaşır mısınız?Çok meraklardayım!

Güncellemeler:
Ben siginaga gidiyorum.Tum bilgileriniz icin tesekkurler:)Esenlikler diliyorum hepinize...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdiden geçmiş olsun Allaha emanet ol ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• link burdan bakabilirsin..

1|0
    0|0
  • Heo öyle bi kasırga da bulunmak istemişimdir sığınaklara filan kaçıyolardır ee ne para ne de mal mülk koruyamıyo tabi :)

1|0
    0|0
    • Emin ol o kadar gerginim ki korkudan olecegim.O yuzden cok heveslenme bence!

• Bakalim...Insallah Allah yardimci olur da hasarsiz atlatirim.

• İnşallah.

• çok merak ettiyse girlsaskguy.com girim sorabilirsin

girlsaskguys.com = kizlarsoruyor.com

1|0
    0|0
  • Amerika da değilim ama Sığınak yok mu? Bulunduğun bölgede küçük bir kasaba mı? yaşadığın yer

0|0
    0|0
    • Çarşamba günü etkili olacakmış sanırım Sandy Kasırgası saatte 20 kilometre hızla ilerlerken rüzgarın hızıysa zaman zaman 130 kilometreyi buluyor. muş Oranın iklimi nasıl bilmiyorum ama hazırlıklı ve tedbirli olmakta fayda var tabi ki

• abd de yaşasaydım da kasırgasını hiç merak etmezdim

0|0
    1|1
    • Bekara kari bosamak kolay!

• umarım sorunsuz geçer. bilgim yok kusura bakma. las vegas da 1 part poker atmayı isterdim :)

• Onemli degil.Insallah birsey olmaz ama oyle olacak gibi de gorunmuyor ki.Bakalim yasayip gorecegim!

• Amerikada insan kalmamış sanırım..

0|0
    0|0
    • yada ingilizce bilmiyorsun :D

• Güzelim diyorum ki madem bu kadar merak ediyorsun, sağlığını düşünüyorsun, o zaman bunu yaşadığın bölegedeki görüp geçiren 'amerikalı' insancıklara sorup daha faydalı tavsiyeler alabilirsin diyorum..

Var mı alakası ?

• Sordum,sorusturdum,arastirdim herseyi ama bana hala yeterli gelmedi bilgiler.

Kızlar Ne Diyor 1

• Siginakta yasiyoruz su an 4 gozle kasirgayi bekliyoruz. Hamburger de depoladik . Bakalim. Hayirlisi.

1|0
    0|0
    • Hangi eyalet?

• Guneyde misiniz yoksa kuzey tarafinda misiniz?

• Bende cips ve kitap depoladim.Insallah hicbirsey olmadan kurtuluruz.

Yükleniyor...