Kapat

Hayatınızda unutamadığınız bir olay var mı?

Evet arkadaşlar hayatınız boynca unutamadığınız gece?

Mesela ben ailem izmire gitti 2 haftalığına ben ankaradaydım zaten okul telaşı yetmiyomuş gibi bu çıkmıştı ıyıkıde kalmışım:-) ...

Düğüne gittik ankaraya bana yine iş çıkardılar yemekleri dağıt diye tamam dedim dağıttım sonra Kızın teki çay taşırken koluma döktü hemen soğuk suya tuttum akşam oldu ben sıkılıyorum dansöz oynuyor ama nafile arabanın anahtarıda bendeidi arabaya gittim oturuyorum aynalara bakıyorum biri sürekli geçiyor hemen indim etrafa bakıyırum sabahki kız geldi bakışlar felan atıyor neyse arabaya bindik bu kız bakıyor bakıyor bende dedimki öyle bakacağına beni rahatlatırmışın?

Oda dedi tamam ama öyle biryerdeyizki dağda yani benim araba orda neyse bu kız başladı öpmeye rahatlama geldikçe geliyor bi ön dadika gecdi kız tam acdi bende açıyordum düğün bitmiş herkes evlerine gidiyor. Bende inmek zorundadım o kız orada kaldı off nasılda yapamadım anlamıyorumki aşağı bir indim araba ile yolda giderken yol bitmiyecek gibi geliyordu o geceyi hiç unutamadım...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• işte o kızı sonra ben aldım ordan...bu da benim hayatımın olayı oldu :)) hahahaa

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Derken uyanmışım.

0|3
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• valla hiç öyle anım olmadı da yuh ilk defa böylesini duydum hiç tanımadığı biriyle kızda da iyi cesaret varmış Allah sahibine bağışlasın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...