Ayrıldıktan sonra değerini anladınız mı?

Sevgilinizden ayrıldınız ilk aylar inanılmaz güzel geçti. özgür hissettiniz kendinizi . kimseye hesap vermek zorunda değildiniz. sonraki birkaç ay arkadaşlarınızla oldukça güzel günler geçirdiniz. ufak tefek çapkınlıklarınız oldu. sevgilisiz de ayrı bir güzelmiş hayat dediniz kendi kendinize. . o kadar zaman aklınızda yokken nasıl oldu ne ettiyse aklınıza düştü aylar sonra. onu arar oldunuz birden. milletten onunla ilgili haberler duymaya çalıştınız. daha sonra zihninizde takılı kalakaldı o soru: acaba şimdi napıyordur vs.. size de böyle oldu mu? olduysa nasıl atlattınız bu dönemi?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• terkedildigim icin. ayral sonra mesaj atip geri donmeye calisti. ciddi ve duygusaldim sadece. kirilan kalp tekrar sevmez derler. ciddi dusundugum icin gelecekte huxursuzluk yasamamak adina geri ona donmedim. nasip. dusundugum gibi biri degilmis. sadece kalbini sevmistim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ayrıldıysan bi sebebi vardır ayrılmıştırsın he bi başkası için ayrılmış olsan bigün anlarsın değerini gelen gideni aratır

0|0
    0|0
  • bence o limandan hemen ayrıl otura otura geminin altı çürümeye başladı.. baska limanlara yol al artık :)

0|0
    0|0

• Bunlar genelde ayrılığın son çırpınışları, ayrılığı kafana taktıysan mutlaka geri adım atmamalısın.

Mutlu olacağın birisiyse ayrılmazdın zaten...

0|0
    0|0
  • Bende olmadı olacağını da sanmam :D

0|0
    0|0
  • anladimmm... sabahlari poaca aliyorduu... 1 hafta sonra alistimm..

0|0
    0|0
  • bana olmaz pek. biterse bitmiştir. niye kendimi yorayım

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra vermiyor, o biraz koyuyor.

0|0
    0|0
  • Hayır. Çünkü tedavüden kalktı.

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra zamanın değerini anlıyorum evet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• oluyor tabiki düşünmemeye çalışarak atlatıyorum hep acımı içime atmıyorum mesela. o an ne yaşamam gerekiyorsa yaşıyorum ki sırtımda kanbur gibi kalmasın. hep kendime yeni uğraşlar buluyorum okey oynamak arkadaşlarımla geyik yapmak sevdiğim dizileri izlemek gibi. müzik dinlemiyorum beni üzecek acımı perçinleyecek şeyler yapmıyorum

0|0
    0|0
  • değerlim olan şeyden ayrilmam beyb

gereksiz sorular

0|0
    0|0
  • Özlemdir o sadece. Bir süre sonra o da kalmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...