Şu an içinizden neler geçiyor? Ne yapmak istiyorsunuz?

şuan içinizden neler geçiyor? yazın arkadaşlar aklınıza ne gelirse benim içimden geçen

dışarı çıkıp bağırmak link

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Şu an onun yanında olmak isterdim çünkü onu cok özledim .. O farkında olmadan uyurken onu izlemek ..onu ne kadar cok sevdigimi söylemek ..duymasa bile söylemek isterdim .. Kokusunu hissetmek, üzeri genelde acık olur kapatirdim sonrada NEFRETİM OLDUN deyip kaybolup gitmek

0|0
    0|0
  • Yemek yemek son ses muzik dinleyip dans etmek kafami beynimi dagitmak yorulup uyumak istiyorum :) ama bunlari yaparsam butun bina "sakinleri" uzerime atlar bayramin son gunu kurban ederler iste uykuya ozaman dalarim..

0|0
    0|0
  • ketçaplı makarna yiyiyorum keşke kola olsa diyiyorum ama malsef süt var.(((

0|0
    0|0
  • mümkün olsaydı buralardan çok uzağa uçmak isterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Elime koca bi bıçak alıp dışarı çıkıp bu çılgınlar gibi havlayan köpeklere yaklaşıp kurbanda artık sizi de kesebilecekmişiz haberin varmıydı dostum demek istiyorum..

0|0
    0|1
  • Bende eve gidip yatmak isterdim Allahım gebericem uykusuzluktan imdaatttt

0|1
    0|0
  • şu an aklımdan geçeni yapıyorum...

link

0|0
    0|0
  • Et kavurmak, çiçekleri sulamak, akvaryumun aydınlatmasını söndürmek, 6 gündür spora gidemiyorum onun psikolojisi var, içimde fırtınalar kopuyor şu anda.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sigara

0|0
    0|0
  • Bu soruya cevap vermek istiyorum.

0|0
    0|0
  • her gece aynı muhabbet yalnız

0|0
    0|0
  • öncelikle karnım aç. yemek yiyesim var ama bilgisayarın başından kalkamıyorum. diğer taraftan film izleyesim var ama üşeniyorum. genel olarak ise hayat boş intihar filan etsek hani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...