Sporla ilgili, diyetle ilgili olan bir bakabilir mi?

Arkadaşlar her gün sabah okula yürüyerek 20 dakikada (hızlı o da) ve dönüşte yine o kadar ve akşam dershaneye gidip gelirken de 15 dk hızlı tempoda yürüyorum toplam 70 dakika falan oluyor ama aralıklı gün içinde daha da spor yapmama gerek var mı yoksa bu tempoda ve yediklerime dikkat etsem de haftada 1 kg verip incelir miyim?

Güncellemeler:
Bana daha önce kilo vermiş veya veren bilirleri yeme önerisi sunar mı sabah 8'den 3.30 kadar okuldayim lütfen kilo vermek istiyorum haftada 1 kilo falan nasıl beslenmeliyim ne yiyebilirim öğlen okulda falan?
Şikayet

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Buyurr.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Haftada 1 kilo kadar vermek pek sağlıklı olmaz açıkçası. Okula veya dershaneye gidip gelme süresinden ziyada beslenme kilo vermede daha büyük bir yer tutuyor. Yürümek tabiki kalori yaktırır ama bu sürelerdeki yürüyüşler (ve bir de kesikli) zaten insanın normal yaşamının bir parçası. Ekstradan spor gerekebilir kanımca.

0|0
    0|0
  • Bu tempon güzel fakat daha fazlası lazım en azından günde 1,5 km koşman senin için daha iyi olacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vermezsin.

0|0
    0|0
  • Vücudun bir süre sonra dinlemeye geçer ve kilo veremezsin belli bir süre 1 hafta bir kilo veremezsin bu şekilde daha fazla spor yapman lazım

0|0
    0|0
  • Kilo verirsin bu tempoda ama kaç kilo vereceğin metabolizmana bağlı haftada 3 kilo da verebilirsin 0.5 kilo da verebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...