Hiç onu düşünüp yastığa sarılıyor musunuz?

Hiç onu düşünüp sanki o yastık ış gibi yayağa uyumak için girdiğinizde ona sarılıyormuş gibi düşünüp uykuya dalıyormusunuz ve bu kişiyle birlikteliğiniz varmı yoksa platonik mi be kendisinin onu sevdiğimizden haberi var mı ilişkiniz olmadıysa neden olmadı uzun uzun anlatın

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yastıktan tek beklentim, şişkin ve serin olması.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yastığım benim aşkım herkece sarılarak yatıyorum ben ona.

0|0
    0|0
  • uzun uzun anlatacağım muhtemelen ruhsuzum

0|0
    0|0
    • ( ::: bence harikasın

• olmaz mı ama her insanın terazisi farklı hangisi daha ağır basıyorsa o olmayı tercih ediyorsun ben böyle duygusal olunca çaresiz olduğumu düşünüyorum bu da beni rahatsız ediyor ki şuanda buraya senin yüzünden kendimle ilgili şeyler yazıyorum :) hangisi katlanılabilirse onu seçmelisin

• Yok benim sarılmam daha tanışmadığım haylini kurduğum bir şeye sarılıyorum esmer mi kumral mı sarışın mı bilmeden soru olsun diye sordum fakat çok romantiğim karnımda çok açıktı bi yemek yiyim bari

• ah Park Jin senin yoklugunda ben yastıga ...

ne diyom lan ben ? O.o wtf ?!

0|0
    1|2
  • Şizofren değilim.

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bazen yastık ondan daha iyi olabilir :D sonuçta insan yatarken çok rahat oluyor yastığında bu rahatlıkta önemli rolü var.

0|0
    0|0
  • neredeyse her gece yaptığım bazen hüzünlendiğim bazense mutlu olduğum aktivitedir.3 aydır güzel bi birlikteliiğim var ve onu ne kadar çok sevdiğimden ve ömrümün sonuna kadar seveceğimden haberdar :) seni çok seviyorum aşkıımmm <3

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır.

0|0
    0|0
  • Onu düşünerek başkasına sarılıyorum

0|1
    1|0
  • Sevgilimle ayri sehirlerdeyiz ve bana bir yastik hediye etti her gece sevgilmmis gibi sariliyorum ona cokta güzel oluyo :D

0|0
    0|0
  • Ben yastığımı düşünüp kız arkadaşıma sarılıyorum. Daha güzel oluyor.

0|0
    0|1
  • Onu düşünerek yastıkla ilişkiye girdim!

0|0
    0|0
Yükleniyor...