Bana dik dik bakmasının sebebi ne olabilir?

bir erkek neden bir kızın gözlerinin içine dik dik bakar? birşey isteyecekmiş gibi bakışını çekmeden neden bakar? ya o degil birde ailesinin içinde yapıyorsa bunları,sonrada dalgın dalgın birşey dûşünüyorsa o sıra ne düşünebilir neden böyle yapsın ki,bütün bu yazdıklarıma göre ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Belki seni ailesi zorla çocuğa almak istiyor :)) çocukta ben bu kızımı alıcam yaa üfff lanet olsun isyanlarında :))

0|0
    0|0
    • sanmam çunku çocuk benden yasca buyuk

• Çocuk sana bakıp bakıp hevesini alıyor. Tekrar düşünme aşamasına gelince. '' Ulan teklif etsem bi dert, etmesem bi dert. Ne yapsam la ben '' diye düşünüyo. Olaylar hep boyle gerçekleşiyor :D

0|0
    0|0
    • ne yamsam LA koptummm valla ahahahhahha

• olaya biraz da komiklik getiriyim dedim. sürekli ay o gitti de, bu sevmiyo da, şöyle mi yapsam da, bunu yapmasam falan .Baya ciddiyetli bi aileyiz zaten :) Eğlenmen de iyi :D

• Yanisi seni çok beğenmiş, sen bakışlarını kaçırdığın için olmayacağını anlamıştır.

Aynı kişiyi tekrar görme ihtimali var mı yoksa öyle sokaktan geçen biri mi?

0|0
    0|0
    • tekrar gorme ihtimali var

• No problem, şişirmek ne kelime, bende zaman geçiriyorum burada. sonuçta dükkanı kapatmaya 1-2 saat var daha :)) Yaşını bilmeseydin giderdin bence ona. Tek sorun yaşını bilmen..

• ya yakisi kalmaz yaa bence neyse bu konu hakkinda konusmak bile zmn kaybi bosuna

• Eğer sende ona o şekilde bakmaya devam etseydin bu iş oldu der teklife gelirdi bence. Senden hoşlandığı anlamına gelir bence :) Eğer bakıp kaçsa idi, senden hoşlanıyor ama utangaç bir tip olurdu, ilk hareketi senden beklerdi yani..

0|0
    0|0
  • arkadaslar 6 saniyeden uzun suren bakislar sex istegi ile baglantilidir. 6 saniyeden uzun gozgoze bakisma sakat abi

0|0
    0|0
    • 6 saniyeyi geçiyor yaa ben bakisimi çekiyorum hala karsimda baktigini hissediyorum

• o zaman anladin iste. cok seksi buluyo bence seni.

• eğer açılırsa kabul edeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hoşlantı var galiba

0|0
    0|0
  • sence neden bakar?

0|0
    0|0
    • ne bileyim yaa siz bilirsiniz dik dik birsey istiyormus gibi umutla bakiyordu sanki

• yani işte umutla bakıyo ozman

Kızlar Ne Diyor 4

• illaki hoslaniyor demek degil. bende dun mesela karsidan gelen cocugun gozunun icine baktim oyle gozum daldi dik dik bakiyor oldum. cocuk tipim degil ama ayni yastayz o bana bakiyordu gozunu cekip birdaha bakiyordu ben oyyylle baka bakmisim. belkdie onememsemedigimden birde farkli bi stili vardi gozum daldi. yan i belki buda boyledir. bunu hep oyle yapiyorsa sana bakarken dusundugu icin olabilir..

0|0
    0|0
    • tanidik birisi bu çocuk bize geldigide'de oyle ben onlara gittigimde'de oyle bakiyor

• evet unutsun çunku olmaz boyle birsey bu saaten sonra yai imkansiz, canım tsk ederim sanada:)

• rica ederim umarim istedigin olur. kolay gelsin

• Ben de aynısını yaşadım. Annemin yanında baktı bana dik dik.

Annem de şok oldu hatta. Nasıl bakıyordu öyle sana diyerekten.

Ama hiçbir şey olmadı. Sevgilisi varmış. Beni de sadece insan olarak seviyor o kadar.

:D

0|0
    0|0
    • hahahha annem'de farkina vardi baskalarida varmistir kesin oyle bakiyordu ki gozuyle tecavuz edecekmis gibi tovbe tovbe, nisanlisindan yeni ayrilmisti ustelik, ama bakiyordu iste

• Yani beğenmiştir muhakkak ama büyük anlamlar yüklememek gerekir bu bakışlara.

Zamanla bir şey varsa açığa çıkacaktır zaten.

• birşey ima etmeye çalışıyor..

0|0
    0|0
  • konuşmuyosa boşver

dalsın dalabildiği kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...