Hayattaki hedefiniz nedir?

cogumuzun hayatta bazı hedeflerı var. sızın bır hedefınız var mı? hedefınız nedır? ve o hedefe ulasırsanız sonrası ıcın ne olacagını dusunuyorsunuz?

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• almis oldugum ciftlik evimde yasarken peyder pey yiyebilecegim 1.5 milyon dolarimin olmasi.

Hatunkisi yaninda, sessiz sakin bir muhit de tamamen doga icinde bir yasam. maddi sknti yok. sevdiklerim yanimda. sagligimda yerindeyse... deymeyin keyfime.. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sadece insan olmanın sıfatına yakışır yaşayabilmek. Meslek v.s zaten her biriri bu sıfatın oturmuşluğuyla değer kazanacaktır.

0|0
    0|0
  • Hukuğu bitirmek ve bi doktorla evlenmek hayalim.

0|0
    0|3
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Dünyaya agit hedefim kalmadi hepsinin boş olduğunu anladım

0|0
    0|0
  • sıradan bir hayat yaşamamak .. anı yaşamak hedefim ya da hayalim.gerçekleşmesi zor gibi ..

0|0
    0|0
  • akisina biraktim

0|0
    0|0
  • su yolunu bulur felsefesi

0|0
    0|0
  • Okulumu bitirmek. Ve insallah belki Türkiyeye tasinmak.

0|0
    0|0
  • Sevismek

0|0
    0|0
  • intihar etmek

çok büyük bir hedef benim için

0|0
    0|0
  • zengin koca

0|0
    0|0
  • hedef edinemeyen tek insan benim heralde. okulumu bitirmek hedef sayiliorsa tek o.

0|0
    0|1
  • aslında var bi tane. ama bunu benim gibi birinin söylemesi saçmalık resmen. söylersem suçlu olurum. o yüzden susuyorum.

ulaşırsam bi bok olmayacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şuan yaptığımız iş yani inşaat sektöründe büyük işler başarmak dünya çapında uluslararası filan işler yapıp ismimi duyurmak çünkü kurulu bir şirket var hazır iş varken heyecan aramam. Birde bilgisayarı çok seviyorum uğraşırım sürekli onunla ilgilide ayrı planlar yapıyorum. Planlarım istediğim gibi olursa ondan sonra evlenirim herhalde :D zaten kurulu düzen olacak daha ne isteyim.

0|0
    0|0
  • Aslında şuan hedefsiz gibiyim. İşim var çalışıyorum değiştirmeyi de düşünmüyorum 2 yıl sonra askere gidene kadar. Arabam var. Ailemle yaşıyorum eve gerek yok. Sevgilim var. Çine gitmek istiyordum yazın ona da gidicem. Bildiğin yuvarlanıp gitme modundayım. Hakkatten hedefim kalmamış benim yav :(

0|0
    0|0
  • Hedefsiz yaşam, anlık hormonal mutluluklar

lakin bu mutluluğu abd de yaşamak belki girişimlerim olur

0|0
    0|0
  • güzel bir iş iyi bir eş hayırlı çocuklar başka ne isteyelim ki de işte bunlar nasıl olcak bir düşünmek lazım:)

0|0
    0|0
  • tıp veya mimarlık mezun olduktan sonra boy uzatma ameliyatı göz çizdirme spor bir oto kendi seviyemde uygun bir eş aslında göz ameliyatı bi kaç yıl içinde de olabilirim sonra burun eğriliği varmış bende ette varmış bide üstelik iyi huylu tümörcüğüm de varmış onları bi güzel temilettircem bayram bi bitsin ilk iş o

0|0
    0|0
  • o değil de hedefsiz olmak en fenası ve benim şu an için hiçbir hedefim yok.

0|0
    0|0
  • hedef ve ben

olunca

yeni hedef ve ben

olunca

daha yeni hedef ve ben

geberene kadar

... hedef ve ben

0|0
    0|0
  • tek hedefın hakkım olan ögretmen kadrosunu alabılmek yanı atanabılmek sonrası ztn olur o olursa...

0|0
    0|0
  • Bu hayatta bir hedefim yok.

0|0
    0|0
  • Sevdiğimin yanında olabilmek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...