Ankara korkusu?

Beşiktaş kalan iç saha maçlarını Ankara da oynama kararı aldı. Fakat ilk rakip Karabükspor bu statta oynamayi reddetmiş. Daha önce Galatasaray ve Bursaspor da benzer tutum sergilemişti. Beşiktaş taraftarinin iyi bir atmosfer yaratmasi ve takimin bu statta iyi oynamasi bir korku mu yaratti? Elazığspor ve Zonguldak Beşiktaşa statini acmak isteyerek büyük takimlardan daha dik duruş gösterirken, büyük dediğimiz takimlarin böyle küçük hesaplara düşmesi neden sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bakış açısı önemli tabiki şimdi bende olsam istemem yani kendi lehime olan avantajı niye rakibe verimki Beşiktaşın Olimpiyatta vs performansı taraftarın sahaya uzaklığı vs ortada bende olsam Ankaraya Konyaya vs gitmek istemem çünkü BJK rakibi için avantaj bu her takım olabilir aynısı GS ya da FB başında olsa rakipler yine olimpiyatta oynayalım derdi bu böle. Karabüksporu ele alalım olimpiyatta zemin belli taraftar etkisi belli BJK etkinliği belli Ankaradaki stadın zemininden tutda taraftar etkisine kadar farklı Karabük hangisinde oynamak ister sence?

0|0
    0|1
    • Bana göre bunlar küçük hesaplar. Rakibim içinde ayni şeyi derdim.

• İste sana göre bana göre olsa sorun yok benim düşünceme görede Beşiktaşın zaten stadı yok istediği yerde oynasın isterim sadece rakip takımın düşüncelerinin belki birazını söledim benim düşüncem değil yanlış anlaşılma olmasın bencede BJK istediği yerde oynasın orta yolu bulmak şartıyla.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ufak hesaplar ufak insanların işi. Normaldir şaşırmamak gerek. :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...