İkiyüzlü ve yalancı insanları hayatınızdan nasıl çıkarırsınız?

İkiyüzlü ve yalancı insanlar hakkında ne düşünürsünüz nasıl tepki gösterirsiniz o kişilere ? Hayatınızdan nasıl çıkartınız ?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• uzak tutmaya çalışıyoz ama her zaman karşımıza çıkıyor

1|0
    0|0
    • Çıkartmasını bıleceksın o zaman napalım :)

• o zor işte o kişi bazen baban bile olabiliyor yalan söyleyen ve bu sebepten insan ailesini seçme hakkı tanınmıyor doğarken

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne oldu merimeri? ikiyüzlü birini mi hayatına soktun

0|0
    0|0
  • Öyle insanlar zaten hayatımda olmazki, kibar bir şekilde poposuna tekmeyi vurup yollarım anında, yalancı ve ikiyüzlü insanlar kolay kolay akıllanmaz onların huyudur öyle yaşamak bu yüzden asla taviz vermem, sonra yakın çevremde o insanla görüşen konuşan birisi varsa şuna yüz verme derim.

0|0
    0|0
  • çıkartmam her yerde bozarım kendisi kaçar benden

1|0
    0|0
  • Onlar olmazsa dürüst insanların kıymetini nasıl bileceksiniz ?

0|0
    0|0
  • Hayatımızdan çıkaramak mümkü değil, onlar her yerde!..

0|0
    0|0
  • Beddua etme, onlar olmasa dürüst insanların kıymetini bilemezdin. Her şeyin zıtlığı da olacak ki tadı bilinsin değil mi ?

0|0
    0|0
  • Tekmeyi sol kalça kemiğine basmak suretiyle bok cukuruna iterim.

0|0
    0|0
  • Beddua etmesini sevmiyorum. Bana uzak Allah'a yakın olsunlar.

0|0
    0|0
  • Bu bölümde ölüyoruz beyler

0|0
    0|1
  • ''Hayvaaannn'' diye bağrıırm yüzüne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Insanlar en bencil varliklardir. Kendilerinden baska hicbir seyi dusunmezler. Kendi cikarlari gurulari ugruna her turlu pisligi yaparlar. Yeni tanisitiginiz arkadas ortaminda gozde iyi bir yere gelmek için sizi kucuk dusururler. En hassas noktanizi bilirlerse surekli bunu kullanirlar. Patavatsizdirlar sizi kirip kirmayacagini dusunmezler. Onemli olan sarsilmamasi gereken itibarlaridir. Oysa ki karsindakini dusunup en ufacik bir nezakette bulunsan karsindaki de sana aa eksik kalmayayim der tipki o sana kotuluk yaptiginda misilleme yaptığı gibi. Bircok insan gordum. Kisa araliklarla sehir degistirdim gittigim her yerde sonuc ayni cok iyi anlasabildigim kimse olmadim. Sonra hatayi kendimde aramaya basladim. Bu sefer cok iyi davrandim. Cok fedakarlik gösterdim. Ama iyi niyetimi kullandilar. Bu da hayatima yansidi herhangi bir is yaparken surekli yasadiklarimi dusundum kendimi yiprattim. Cevrenizde ne kadar insan varsa o kadar iyi ya da o kadar mutlu degilsiniz. Ne kadar cok insan o kadar problem. Insanlar sürekli zarar veriyorlar. Kendilerine cevrelerine doğaya. Dunyaya geldiginizde aldiginiz ilk nefes yakti akcigerinizi. Boyle basladi hayat ve devam etti. Ölürken belki bogularak belki de yanarak devam veda edecegiz hayata. Hayat silsilesi insan iliskileri. Onemli olan her engelde mutlu olabilmeyi bilmek. Takildiginiz her engelde sizi daha buyuklerine karsi hazirlayan bir seyler fark etmek. Mutsuz olmak icin bircok sebep varsa mutlu olmak icin de sebepler var. Insanlar ikiyuzludurler. Bir gemi batmak uzereyken dualar yeminler eden sozler veren kurtulunca da her şeyi unutup giden insanlar, biz insanlar. Çıkarları oldugunu dusundukleri sey icin her seyi yapabilen insanlar. Mutlu olmak icin once mutsuz olmayi ogrenmek lazim. Iyi davranin, isterlerse iyi davranmasjnlar en azindan vicdana tutunun

0|0
    0|0
    • Konudan konuya cok atlamisim :D. Ama kafamdan cok dusunce gecti toparlamadan direkt yolladim.

• Sözlerine inanmam ve yanlarında dikkatli davranırım.

0|1
    0|0
  • O insanlar hakkinda kafami bile yormuyorum degmez.. Ölün dememizle ölmeyecekler, gittikçe çogaliyorlar. Durduramayiz.

0|0
    0|0
  • son söze gerek yok,direk iletişimini kopart

0|0
    0|0
  • uzak dururum ki zaten eskisi gibi davranmiyorum

0|0
    0|0
  • ikiyüzlü ve yalancı insanların bir gün mutlaka kendilerinden daha beter insanlarla karşılaşacaklarını düşünürüm onların yalanlarından daha büyük yalanlar atan onları kandıran şeytan görünümlü insanlarla karşılaşırlar o zaman anlarla meleklerin değerini.hayatımdan çıkarmam ki şeytanı görünce değerimi anlasınlar

0|0
    0|0
  • benden uzak olsunlar

0|0
    0|0
  • gebersinler

0|0
    0|0
  • öldümmmmmmmmmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...