Sağlıklı ve bir erkekden daha güçlü kaslara nasıl sahip olunur?

hep kilo aldım fit kaslı hiç olmadım troid varbende ilaç alıyorum 155 boyun var kilom 89 ya oranın çok nerdeyse hiç kas yok

Güncellemeler:
21 yıldır hep kilo aldım fit kaslı hiç olmadım bunu nasıl yapıcam troid v arbede ilaç alıyorum 155 boyun var kilom 89 ya oranın çoook nerdeyse hiç kas yok bunu nasıl düzeltebilirim bilirim bu konu hep başıma dert oluyor

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar. Erkekler ve kadınlar bildiğiniz gibi hormonal ve anatomik olarak farklıdırlar. Erkekler gibi güçlü dolayısıyla kaslı olabilmeniz için erkeklik hormonlarınızın yüksek olması gerekir.
    Fit bir vücut sahibi olabilmek ve sürekli aynı formda kalabilmek için yaşam tarzınızı buna odaklamanız gerekir. Böyle bir vücudu inşa etmek anlattığınız durumda en kötü 2 yıl gerektirir. Önemli olan inşa sonrasında bu vücuda sahip çıkabilmektir. Yaptığınız yemeklerden öğünlere uyku düzeninden sportif aktivitelere kadar herşeyi düzenli yapmanız gerekir. Yardımcı olabiliceğim konu olursa danışabilirsiniz.

0|1
    0|0
    • Nasıl olur bu aslında bir dönem çalıştım ama ilerleme kaydedemedim oyüzden net bir ilerleme kaydetmek isterim

• Açıkçası yaptırdım daha önce ve sonuç şu oldu geneldeki ya oranın % 60 üstü bunun sadece 30 ks çıkmıştı yaklaşık

• Laktat çalışması diye bir kardio şekli var. Metabolizma hızını yükseltiyor ve antrenman sonrasıda hız düşmüyor. Vücut yakıma devam ediyor. Bu konuyu bir araştırıp antrenmanlarınıza başlangıç yolu çizebilirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilo ver spor salonuna yazıl kas olur sonra zaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...