Hayatınızda duyduğunuz en sapkınca fikir neydi?

Bir teklif olabilir, bir felsefe olabilir, aklınıza ne gelirse. Kulaklarınıza inanamadığınız o fikir neydi?

Güncellemeler:
arkadaşlar kelimelerle aranız mı kötü? fikirlerden bahsediyorum, sizin veya başkasının yaptıkları veya başına gelenlerden bahsetmiyorum. dalga mı geçiyorsunuz?
en iyi cevap yanlışlıkla seçilmiştir.
şimdi düzeltilmiştir. :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Her şeyi olağan karşılıyorum aslında. Neler neler var şu hayatta.

Ama en inanamadığım olay 1992de Melinda isimli 16 yaşında bir kızın, 3 arkadaşı ile birlikte 12 yaşındaki başka bir kıza işkence edip, canlı canlı yakarak öldürmeleri oldu. :(((

Ve bu ergen katillerin hepsi çok sorunlu ailelerden gelmiş insanlarmış. :(((

Tüylerim ürpermişti dinlediğimde.

0|0
    0|0
  • Cinayet fikrinden bahsettim sayılmıyor mu acaba? :D

Senin de algı sorunların olsa gerek.

Yazılan olayın içindeki fikir akılları durduran zaten. :D

Canlı canlı yakmak, işkence etmek falan... Bunlara fikir diyoruz. :D

0|0
    0|0
  • Bir yaradan olduğu ve onun karşısında aciz olduğumuz ve kurallarına uymamız gerektiği.

0|0
    0|0
  • kendi fikirlerim sayilir mi?

0|0
    0|0
    • kendi fikirleriniz kendinize saçma geliyorsa kişilik bölünmesi yaşıyorsunuz demektir.

• ölüyor yahu. son yılları oluodur heralde sonra hortlamadıysa

• asilzadelerle birlikte kaldigi akil hastanesinde olmuyor marki. normal bir hucrede, normal bir hapishanede oluyor. filmlerde degistiyorlar gercekleri. insanlarin yasantilarini filmden ogrenemezsin.

• olmadı öyle bısey :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tevbe suresi.

0|1
    2|3
  • fikir değilde bir haber oldu liseyi bitiremez artık gözüyle baktığım bir tanıdığımın çocuğuna lise 2 de ders veriyordum sınıf geçsin diye bu sene çok çok iyi bir üniversitenin burslı tıp bölümünü kazandığını duyunca hala beynimin nöronlarını kamçılıyorum

0|0
    0|0
  • tesadüf diyorlar. çok saçma bence.

0|0
    0|0
  • Meydanda sevisnek

0|0
    0|0
  • Müdürün kızına asildim dayak yedim çok zevkliydi.

0|0
    0|0
    • harika bir fikir ve düşünce, herkes benimsemeli. "başınıza gelen en kaka hahaha şey" diye mi sordum?

Yükleniyor...