Türkiye'de Rugby sporunu kaç kişi biliyor?

Türkiye'de Rugby pek duyulmadı bende rugby oyuncusu oldugum için türkiye bu sporu kac kişi bilyo ufaktan kendi capımda bi bilgi edineym?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Heralde yeryüzündeki en sert sporlardan birisidir. üzerinde plate olmaması ayrı bi sakatlık sebebi yaratır. Bizim türkler kolay kolay ona cesaret edemez takdir ettim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Duymadım.

0|1
    0|0
    • Bayan takımlarıda var sporla urasyosan fiziginde iyise iyi bir rugby oyuncusu olabilirsin

• Valla ilk kez senden duyuyorum :D

0|0
    0|0
  • Biliyorum ama sadece biliyorum.

0|0
    0|0
  • Bizim futbol maçları da böyle olsa birini bile kaçırmazdım =D

0|0
    0|0
  • ben duydum arkadşlarımda oynuyor hatta gecenlerde milli takımız acık ara farkla slovenyayı yendı :)

0|0
    0|0
  • Ben ben ben :) rugby vikipedia ya bakarsan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• çok zevkli bir spordur. ama göze alamadığım sakatlıklar nedeniyle sadece izlemekle yetiniyorum.

0|3
    0|0
  • Biliyorum ama ilgi alanıma girmiyor, varlığından haberdarım..

0|0
    0|0
  • üniversitede bir hafta amerikan futbolu bir hafta ragbi oynadım gzel sporlar ama gelişmediği için sadece eğlencesine oynayabildim

0|0
    0|0
  • Bir ara izlerdim, hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum, bizim okulun takımı var ve ev arkadaşım o takımda

0|0
    0|0
  • ben spor olarak göremiyorum.ama sinirli olduğum bir zamanda izleyince sinirim geçiyor biliyor musun ? :DDDD tabi

0|0
    0|0
  • saymadim ama cok değil

0|0
    0|0
  • Hee ben biliyorum.Amerikan futbolunun kasksız olanı.Bildiğin takedown ile indiriyon adamları aşağıya.

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum bir kanalda hatta milli takım oyuncularıyla beraber uygulamalı olarak rugby sporunu tanıtmak için program yapmışlardı.

Ayrıca Tottenham'da oynayan gareth bale'de futboldan önce rugby oynamıştı diye bir yerde okuduğumu hatırlıyorum;)

0|0
    0|0
    • evet doğrudur iskoçyada oynamıştı küçük yaşta

• rugby değil de bir ara ankara daki kuzenim cats midir ne zıkkımdır özentiden oralara girmişti yıllar önce hepsi gibi. bildiğim bu kadar. topu aradan alıp herkes birbirine dalsa daha pratik olurmuş öyle bir spor işte

0|0
    0|0
    • ankara cast diye bi amerikan futbol takımı var üniversitenin o rugbyden ayrı bi olay

• yeah rugby değil de diye başlmıştım zaten sonuçta o da zengin semirik amerikan rugby sidir bir nevi. ikisini de manasız görüyorum, sen üzerine alınma tabi

• tamm yorumun için tşekrler

• sıklıkla duydum, izlediğim de oldu, buz hokeyi ile aynı talihsizliğe sahip bir spor

0|0
    0|0
  • bir avrupa özentiliği tuttu gidiyor ne bu arkadaş özünüze dönün.

0|0
    0|0
  • amerıkan futbolu deel mi

0|0
    0|0
  • Survivor da Cevher Vardı.Ondan Biliyorum.Hasan'la Filan Oynuyorlardı..

0|0
    0|0
  • ahmakça bulduğum bi oyundur ..

0|0
    0|0
    • Ahmakça ? Neden acaba?

• bu zevkli bi oyun falan değil sadece erkeklik egosunu tatmin edeni bişey okadar .. Şahsi düşüncem :)

• bakış farklıdır ne diyelim teşekkür..

Yükleniyor...