İnsanlardan soğudum ya...

Hayatımdaki kişiyle yeni ayrıldım 5yıllık ilişkimi bitirdim evlelilik kararı verdiğim adamdan ayrıldım daha çok yeni acımı yaşıyorum şimdi öyle derin yaşıyorum ki sonrasında içimde tek bir anı kalsın istemiyorum.fakat bu yetmezmiş gibi bide etrafımdaki insanlar var leş kargaları gibi üşüşen tipler var bazı arkadaşlarım güya bana çaktırmadan birileriyle karşılaştırmaya çalışıyolar hal böyle olunca soğuyorum onlardan ailemden bile bunu yapanlar var niye bırakmazlarki insan acısını yaşasın o acım yetmezmiş gibi onların bu davranışı üzüyo insanı beni anlar sandığın inanların seni anlamadığını görüp üzülüyosun.neden böle insanlar

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• seni senden başkası anlamaz bunu bilmelisin önce .

Allah yardımcın olsun dönüşü olmayacak bi ayrılık mı peki ?

1|0
    0|0
    • evet dönüşü olmayacak

• güvenemeki atık ben ona her dakika şüpheyle yaşayamam bn kafam rahat olmalı hayatımdaki kişiye tamamiyle güvenmeliyim o güvenimi bir kez sarstı eskisi gibi olmaz artık işte bu yüzden vazgeçtim ondan o yüzden bitirdim.

• o zaman yoluna bak hiç üzülme .plan yap çevre edin gül geç ..

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazı insanlar anlayışsız bence sen şimdi kafanı dinle biraz olayların getirdiği stresi üzerinden atmaya çalış başka birisini zaten düşünme şuan sağlıklı bir karar veremezsin, birde dua et dualarını eksik etme çok sıkıntı çeken insanlar var herkes el bebek gül bebek hayat sürmüyor sabırlı olmalısın. Tekrar söyleyim her insan anlayışlı değildir bırakalım kızı biraz dinlensin demezler üzerine üzerine gelirler bunlara da gerekli açıklamayı yap bir süre rahat bırakın beni diyerek uzaklaştır.

0|0
    0|0
    • haklısın öyle yapıyorum bende

• ne kadar çok ortak yanımız var.. benimde bir şahısla 5 yıl beraberliğim oldu.. bnd aldatıldım.. tek fark sen yeni ayrılmışsın.. benim 2,5 sene oldu.. arkana bile bakma.. insanlardan soğuma.. düşünebilen ve zeki bir insansın.. zaman herşeyin ilacı.. bir süre sonra pişman oluyosun..

0|0
    0|0
  • nıe ayrıldın senmı bitirdin ... neden bitirdinn ...? karşılıksızmıydı ?

0|0
    0|0
    • ben bitirim.beni aldattı.ben karşılıklı sanıyodum bu yüzden evlilik kararı almıştık ama karşılıksızmış meğer

• peki hayla onu seviyormusun gercek anlamada kalpten ? ve ne koşullarda ona geri dönersin ?

• seviyorum ama bitecek bunlardan sonra ona güvenemem.asla ona geri dönmeyi düşünmüyorum dönmicemde

Kızlar Ne Diyor 1

• ben erkek olsam var ya sikerim ağzlarını

0|0
    0|0
Yükleniyor...