Bir erkeğin peşinden koşmak mı onu peşinden koşturmak mı?

Aşk karşılıklı olunca güzeldir.tek taraflı olduğu zaman birşeyler hep eksik kalır.ulaşamazsın daha da çok bağlanırsın.ulaşırsın çabuk sıklırsın.ama neden?herşey güllük gülistanlık olsa karşılıklı güzel duygular yaşansa Aşk o zaman anlam kazanmaz mı zaten!nedir bu kaçan balık büyük olur meselesi?sevdiğin seni sevmez seni sevenden sen kaçarsın!Yorumlarrr?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen doğru yoldasın benim ilişkim de aynen senin dediğin gibi karşılıklı olmalı yani öyle kaç kovala oyunları olmamalı. Kesinlikle böyle daha güzel olacaktır. Sevgilim bunun bilincinde olmalı değilse bile o bilinci kazandıracağım. Zaten ilişkiler tek taraflı aşırı ilgi ve emek harcamaktan bitiyor.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle hayatına senin gibi düşünen birisi girerse bir de her durumda konuşabilirseniz çok mutlu olursunuz. Böyle kız da erkek de bulmak çok zor bu zamanda.

• Ben soruyu genel açıdan sordum anlam veremediğim için.kaçma kovalama işleri ergenlere ait bence!karşılıklı sevgi saygının sonucunda mutlu olursun zaten.kaçayım kovalasın ya da kaçsa da peşini bırakmam tarzında düşünceler çok basit geliyor bana.cevap için tekrar teşekkürler bu arada:)

• Kesinlikle haklısın kesinlikle bu çocukların yaptığı birşey olarak kalması gerekirken malesef bunu bugün 30 yaşındaki insanlar bile yapıyorlar. Mutlu olmanın formülü bu kadar açık ve basitken neden insanlar işini zorlaştırırlar ki.

Erkekler Ne Diyor 6

• Aşkın mantıksızlığı da bu ya :)

0|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın ama çok naz aşık usandırır...

Çok doğru yazmışsın valla, ekleyecek başkaca bi'şeyim yok.

0|0
    0|0
  • yahu neden koşuşturuyorsunuz. ne gerek var. sevdiysen acıklarsın. o da seviyorsa olur bir seyler. hiç gerek yok güzelim böyle seylere.

0|0
    0|0
  • tam manasıyla doğru! flört etmek gerekir bence uzun uzun. ilişkiye isim koymamak...

0|0
    0|0
  • walla ne kosmak ne kosturmak..bırakın artık bu ergen sohbetlerını...sevıyosan hayatında olsun ıstıyosan ..cıkcaksın solyceksın ne hıssedıyosan..karsılık alırsan devam alamazsn allah yolunu acık etsın kardesım

0|0
    0|0
  • böyle böyle ölüp gideceğiz işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence bi erkeğin pesinden kosmak. Cünkü zamanla sen ondan soğumus olucaksın ve bu sefer o senin pesinde olucak :) kacan kovalanır misali.. Gün intikam günüdüüüürr

0|0
    0|1
  • Bencede karsılıklı ask en guzeli . Allah hepimize karsılıklı ask yasatsın :))

0|0
    0|0
  • karşılıklı olunca daha güzel kimseyi üzmek nede üzülmek isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...